Vīrišķība. Briedums

Atvērtā lekcija – vebinārs ar Juri Grave (Bharganath)

Vīriešiem, kuri ir sasnieguši personības briedumu un ir gatavi dziļākai sevis izpratnei, apziņas transformācijai un nākamajam attiecību un dzīves līmenim. 

Tu jautāsi — kā zināt, vai esmu nobriedis un gatavs dzīves pārmaiņām?

Patiesāko atbildi tu saņemsi ieklausoties sevī — iekšējā neapmierinātība, sajūta, ka esi "iestrēdzis" vai "pazaudējis virzienu", ka "īstā dzīve" ir nolikta uz pauzes vai atlikta nākotnei, nepārprotami par to liecinās. Ja tu spēj ievērot, ka jauniem izaicinājumiem sāk pietrūkt iedvesmas un atzīties sev, ka nedzīvo pilnvērtīgāko un aizraujošāko dzīvi, uz kuru vien esi spējīgs… Apsveicu — tu esi saklausījis savas dziļākās būtības nolūku — atmodināt tevi un dot tev motivāciju un iespēju mainīties!

Par svarīgāko, kam  jāpievērš uzmanība mūsdienīgam vīrietim — kā nezaudēt savu dzīves enerģiju pirms laika, bet turpretīm, celt to un transformēt augstākās dzīves izpausmēs.

Kā izrauties no iestrēgšanas, nebaidīties no bailēm;

Kā rīkoties, lai dzīves enerģija neizsīktu;

Kā atklāt un izmantot savus resursus, attīstīt sevi un piedzīvot maksimāli jaudīgu un piepildītu dzīvi;

Ar ko un kā pareizi uzsākt, lai tas nestu jūtamus rezultātus.

Uzaicinājums Ceļojumā — ieskats praktiskajā online kursā Tantriskais Vīrietis

Atbildes uz jautājumiem (būšu pateicīgs, ja uzrakstīsi tos pieteikuma anketā).

Lieli mērķi un lieli rezultāti — tas vienmēr ir ieguldījums — savā laika, prāta, enerģijas. Jo labāk tu izproti sevi, pārzini un spēj izmantot savus resursus, jo efektīvaks tu esi, jo košāks būs rezultāts — tava dzīve!

Vebinārs notiks ZOOM platformā.

Vebināra ilgums: ~1,5 stundas

Dalība bez maksas.

JURIS GRAVE (BHARGANATH)

Ceļotājs, pasaules un savas apziņas izzinātājis. Praktiķis. Personālās pašizaugsmes apmācību programmu autors un kursu vadītājs.

Namaste!

Man ir 55 gadi, es esmu dzimis Latvijā. 

Manas dzīves lielās pārmaiņas sākās pirms apmēram 12 gadiem, kad atskāru, ka vēlme izprast šis dzīves dziļāko vērtību un atklāt savu patieso sūtību, kļust pārāka par ērto rutīnas gūstu. Es izmantoju savu iespēju izrauties no iestrēgšanas un turpmākos gadus veltīju pašizziņai un garīgai izaugsmei. Es apceļoju pasauli, izzinot dažādu garīgo skolu mācības, dzīvoju ašramos Indijā un Dienvidamerikas džungļos, piedzīvoju transformējošus iekšējos ceļojumus retrītos, askēzēs un kvestos, mācījos pie skolotājiem un meistariem.

Jau vairākus gadus es dalos ar vērtīgākām zināšanām, kuras ir palīdzējušas manā ceļā un metodēm, kurām uzticos, kuras esmu krājis kā lielākos dārgumus.

© 2021 by Mīlestības Misterijas Skola

This site was designed with the
.com
website builder. Create your website today.
Start Now