image1.png

Vīrišķība. Briedums

Atvērtā lekcija – vebinārs ar Juri Grave (Bharganath)

Vīriešiem, kuri ir gatavi dziļākai sevis izpratnei, apziņas paplašināšanai un nākamajam attiecību un dzīves līmenim.

Par to, kā atgriezties savā resursa stāvoklī, savienoties ar iekšējo spēku, atklāt savu dzīves sūtību un pārvērst savu dzīvi aizraujošā, jēgpilnā ceļojumā.

Mūsdienu pasaulē ar savu laicīgo vēlmju piepildīšanu un sociālo realizēšanos vien vairs nepietiek, jo savā dzīvē mēs varam atklāt un piedzīvot daudz ko vairāk. Dvēsele to jūt, ilgojas un lūdzas pēc brīvības. Tādēļ, lai piedzīvotu īpašu, ekstraordināru, laimīgu dzīvi, nedrīkst apstāties nevienā no saviem attīstības līmeņiem. Lai cik “droši”, ērti vai patīkami tie būtu. Vecās vērtības neizbēgami zaudē savu nozīmi, un ja jaunu vēl nav  pamati līgojas, ir neizpratnes un nedrošības sajūta. Iestrēgšana un rutīna izsūc tavu dzīves enerģiju, neko nedodot pretīm.

Color Stain

Tādēļ, ja tevi pārņem iekšēja neapmierīnātības sajūta, ja jūti, ka esi "iestrēdzis”, ka "īstā dzīve" ir nolikta uz pauzes vai atlikta nākotnei.

Kad esi pazaudējis saikni ar savu iekšējo navigāciju  pārliecību par sevi un savas dzīves ceļa virzienu.

Ja nezini, kur ņemt enerģiju izrāvienam, ko un kā mainīt…

 

Piesakies bezmaksas online vebināram, kurā dalīšos ar praktiskām zināšanām, savu un daudzu jo daudzu vīriešu iedvesmojošu, transformatīvu pieredzi, kā arī par online kursu Tantriskais Vīrietis.

Par apzinātības praktizēšanu, apziņas transformāciju un garīgo izaugsmi.

Par to, kā iemācīties vadīt savu vīrišķo enerģiju. Kā atklāt savu patieso sūtību un rast iedvesmu nākamajam dzīves līmenim.

Uzaicinājums Ceļojumā — ieskats praktiskajā online kursā Tantriskais Vīrietis

Atbildes uz jautājumiem (būšu pateicīgs, ja uzrakstīsi tos pieteikuma anketā).

Tantric Man - long.jpg
image1.png

Lieli mērķi un lieli rezultāti — tas vienmēr ir ieguldījums — savā laika, prāta, enerģijas. Jo labāk tu izproti sevi, pārzini un spēj izmantot savus resursus, jo efektīvaks tu esi, jo košāks būs rezultāts — tava dzīve!

Vebinārs notiks 5. aprīli pl. 19:00 ZOOM platformā.

Vebināra ilgums: ~1,5 stundas

Dalība bez maksas.

JURIS GRAVE (BHARGANATH)

Ceļotājs, pasaules un savas apziņas izzinātājis. Praktiķis. Personālās pašizaugsmes apmācību programmu autors un kursu vadītājs.

Namaste!

Man ir 55 gadi, es esmu dzimis Latvijā. 

Manas dzīves lielās pārmaiņas sākās pirms apmēram 12 gadiem, kad atskāru, ka vēlme izprast šis dzīves dziļāko vērtību un atklāt savu patieso sūtību, kļust pārāka par ērto rutīnas gūstu. Es izmantoju savu iespēju izrauties no iestrēgšanas un turpmākos gadus veltīju pašizziņai un garīgai izaugsmei. Es apceļoju pasauli, izzinot dažādu garīgo skolu mācības, dzīvoju ašramos Indijā un Dienvidamerikas džungļos, piedzīvoju transformējošus iekšējos ceļojumus retrītos, askēzēs un kvestos, mācījos pie skolotājiem un meistariem.

Jau vairākus gadus es dalos ar vērtīgākām zināšanām, kuras ir palīdzējušas manā ceļā un metodēm, kurām uzticos, kuras esmu krājis kā lielākos dārgumus.