top of page

Attiecību māksla un Tantras viedums

G.VASARA-2019-[Juris&Bhavani]-122.jpg

"Mīlestība ir klusums, prieks, miers, svētlaime starp divām personām.​ Meditācija ir tā pati klusuma, miera un svētlaimes pieredze, bet vienatnē. Bet, ja divi meditātori ir iemīlējušies, tad lietas nonāk visaugstākajā virsotnē. Ja kāds meditētājs savā svētlaimībā, klusumā var sasniegt noteiktu virsotni, divi viens otru mīloši meditatori var kļūt par milzīgu atbalstu viens otra lidojumam nezināmajā. Viņu mīlestība var kļūt par viņu meditācijas barību, un otrādi, viņu meditācija var kļūt par viņu mīlestības barību."

Ošo

Iespējams, ka arī tu to jūti — vispārpieņemtie priekštati par attiecībām, tuvību un mīlestību ir novecojuši, tie ir nepilnīgi un sekli, tie neatbild uz patiesi dziļiem jautājumiem, nevar remdēt dziļākās ilgas, nespēj piepildīt. Patiesība ir tā, ka attiecības ir skaists, atklājumu un brīnišķīgu balvu pilns piedzīvojums, nebeidzams attīstības un garīgās izaugsmes ceļš. Taču lai kā mēs vēlamies virzīties viens otram pretim, bez zināšanām šajā dzīves zinātnē un mākslā, bez apzinātības visu līmeņu saskarsmē, agri vai vēlu šī virzība apstājas — attiecības piedzīvojam krīzi vai stagnāciju. Atgriezties savā spēka vietā, atgūt un vairot savu un kopējo enerģiju palīdz izpratne par attiecību patieso būtību, iespējām un augstāko sūtību. Bet rezultāti un brīnišķīgas pārmaiņas rodas partneriem kopā praktizējot. Viens no skaistākajiem pašizaugsmes un apziņas paplašināšanās ceļiem ir savas seksuālās enerģijas izzināšana; sevis dziedināšana, pilnveidošana un atvēršana mīlestībai caur apzinātām partnerattiecībām.

Atsauksmes

Profile-picture.png

No kursa pirmajām nodarbībām man kļuva skaidrs tas, ko nespēju ieraudzīt savas dzīves 45 gados. Tai skaitā gan savu, gan sievas neapmierinātības iemeslus ar to, kas starp mums notiek. Novēlu katram vīrietim pārkāpt pāri iekšējai nedrošībai. Izrādās, mēs gandrīz neko nezinām par to, kas ir patiesi vērtīgs.

Vladimirs (Krievija)

Sazinies ar mums

Raksti mums savus interesējušos jautājumus uz: 

info@garavasara.com

Seko mums:

  • Facebook
  • you-tube

Vai sazinies ar mums, atstājot savu ziņu šeit:

yantra.png

Paldies par ziņu!

bottom of page