top of page
Vebinārs 23.11._long 2.jpg
image1_edited.png

VĪRIEŠIEM, KURI VĒLAS IZPRAST SEVI UN SAŅEMT PIEKĻUVI SAVIEM SVARĪGĀKIEM RESURSIEM.

 

Atvērtā lekcija – vebinārs

"Tantriskais Vīrietis"

 

23. novembrī pl. 19:00 (Zoom).

Candy Cotton

Iespējams, ka arī tu to jūti — vispārpieņemtie un plaši tiražētie priekšstati par attiecībām un seksualitāti ir sekli un nepilnīgi. Tie neatbild uz patiesi dziļiem jautājumiem, nepasargā no rutīnas un vientulības. Neizpratne par Vīrišķās/Sievišķās enerģijas dabu vienmēr atsaucās ar vilšanos, sāpēm un ciešanām. Tas iztukšo, atņem iedvesmu, spēku un pārliecību. Partneri ievaino un sapina viens otru, zaudē uzticēšanos, attālinās, neizmantotā radošā dzīves enerģija izsīkst...

Taču, kad mēs atklājam un spējam izprast šīs mūžīgās kosmiskās enerģijas deju, tās jēgu un dziļāko nozīmi, mēs saņemam piekļuvi pie neierobežotām spējām un iespējam.

Iemācoties vadīt šo enerģiju pareizajā virzienā, integrējot to savā dzīvē un transformējot augstākās izpausmēs, mēs spējam paplašināt savu apziņu un sasniegt cita līmēņa dzīves kvalitāti — attīstīt savas spējas, piepildīt savas ambīcijas, atklāt dzīves jēgu un savu augstāko sūtību, pieredzēt mīlestību un garīgo atmošanos.

Tādēļ, ja vari atpazīt sevi ilgās un meklējumos, vēlies izprast savas vīrišķās enerģijas patieso nozīmi un spējas, meklē atbildes uz dzīves dziļākiem jautājumiem — tev būs vērtīgs šis vebinārs.

 

Vebināra tēmas:

Kā izpratne par savu vīrišķo enerģiju un spēja to pārvaldīt ceļ dzīves kvalītāti;

 

Kas ir apzinātās attiecības un kāds tām sakars ar brīvību, mīlestību un garīgo izaugsmi;

 

Kā kļūt par pārliecinātu, neatvairāmu mīlnieku un uzticamu partneri dziļās, mīlošās attiecības;

 

Par online kursu "Tantriskais Vīrietis" un iedvesmojošām pieredzēm;

 

Atbildēšu uz jūsu jautājumiem.

Tantriskais Vīrietis_25.nov_2.jpg
Blue Surface

Bezmaksas vebinārs "Tantriskais Vīrietis"

23. novembrī pl. 19:00 (Zoom).

Kopējais vebināra ilgums: ~1,5 stundas.

            Sazināties ar mums: info@garavasara.com.

Bharganath Tenerife.jpeg

JURIS GRAVE (BHARGANATH)

Ceļotājs, pasaules un savas apziņas izzinātājis. Praktiķis. Personālās pašizaugsmes apmācību programmu autors un kursu vadītājs.

Namaste!

Man ir 56 gadi, es esmu dzimis Latvijā. 

Manas dzīves lielās pārmaiņas sākās pirms apmēram 13 gadiem, kad atskāru, ka vēlme izprast šis dzīves dziļāko vērtību un atklāt savu patieso sūtību, kļust pārāka par ērto rutīnas gūstu. Es izmantoju savu iespēju izrauties no iestrēgšanas un turpmākos gadus veltīju pašizziņai un garīgai izaugsmei. Es apceļoju pasauli, izzinot dažādu garīgo skolu mācības, dzīvoju ašramos Indijā un Dienvidamerikas džungļos, piedzīvoju transformējošus iekšējos ceļojumus retrītos, askēzēs un kvestos, mācījos pie skolotājiem un meistariem.

Jau vairākus gadus es dalos ar vērtīgākām zināšanām, kuras ir palīdzējušas manā ceļā un metodēm, kurām uzticos, kuras esmu krājis kā lielākos dārgumus.

bottom of page