top of page
Tantriskais Vīrietis_25.nov_2.jpg
image1_edited.png

Pašizziņas praktiskais online kurss

Tantriskais Vīrietis

 

no 25. novembra līdz 16. decembrim 

7 nodarbības pirmdienās un ceturtdienās pl.19:00 - 21:30.

VĪRIEŠIEM, KURI VĒLAS PIEPILDĪT SAVAS ILGAS PĒC DZIĻĀM UN MĪLOŠĀM ATTIECĪBĀM, IZPRAST UN IEMĀCĪTIES PĀRVALDĪT SAVU SEKSUĀLO ENERĢIJU, PADARĪT SAVU DZĪVI KRĀSAINĀKU, RADOŠĀKU, JĒGPILNU. 

Shri-Yantra-background-small.jpg

Iespējams, tu sen jau to nojauti — vispārpieņemtie priekštati par attiecībām un mīlestību ir nepilnīgi un sekli. Tāpat arī izpratne par seksualitāti un seksuālo enerģiju. 

Mūsdienās, dēļ neinformētības un nezināšanas, vīrišķā seksualitāte no jaudīga spēka avota pārvēršas par trūkumu. Baudas, tuvības, mīlestības vietā, vīrieši (un arī sievietes, protams) piedzīvo vilšanos, attālināšanos un ciešanas.

Turpretīm tiem, kuri atklāj seksuālās enerģijas patieso jaudu un nozīmi, iemācās to pārvaldīt, pielietot savā dzīvē un attiecībās, tā kļūst par vienu no svarīgākiem labklājības, mīlestības un garīgās izaugsmes resursiem.

Šis kurss būs veltīts vīrišķās un sievīšķās seksualitātes un apzināto attiecību izzināšanai, izpratnei par tās augstāko sūtību un katra vīrieša patiesām spējām ar šo enerģiju sadarboties, izmantot un transformēt to dzīves augstākajās izpausmēs. 

Tu saņemsi gan zināšanas, gan praktiskus instrumentus — metodes un tehnikas, gan arī saprotamu, strukturētu lietošanas sistēmu, kura palīdzēs tev:

 

Atrast un dziedināt savas emocionālās rētas, mentālos un enerģijas blokus, atgūt seksuālo pārliecību;

Atbrīvot savu dabīgo enerģijas plūsmu fiziskā, emocionālā, psiholoģiskā un garīga līmenī;

 


Izprast sieviešu un vīriešu seksualitātes psiho-fiziskas atšķirības, iemācīties piedzīvot un sniegt dziļāku baudu;

Celt un transformēt savu dzīves jaudu un radošo enerģiju;

Atklāt bezgalīgu transformatīvu ceļu apzinātās attiecībās — mīlestībā un garīgā izugsmē.

Blue Surface

Kursā paredzētas izzinošās tēmas un praktiskās nodarbības:

image1_edited.png

Seksualitāte – Mīlestība – Virsapziņa

Tantras izpratne par sievišķās un vīrišķās seksuālās enerģijas polaritāti un potenciālu  kā to apgūt un izmantot attiecībās un garīgā pieredzē ;

Emocionāla atbrīvošanās

no destruktīviem neapzinātiem pieņēmumiem un pārliecībām;

Mojo

Vīrišķā spēka prakses un tehnikas. Kā celt savu spēku, pārliecību un harismu. Ejakulācijas kontrole un seksuālās enerģijas transformācija.;

Vīriešu un sieviešu seksualitātes biopsiholoģija

No seksa līdz mīlestībai.

Apzināto partnerattiecību koans

un apzinātība saskarsmē. 

Praktizēšana vienatnē un pārī

Drošības tehnikas un ieteikumi.

image1_edited.png
image1_edited.png
image1_edited.png
image1_edited.png
image1_edited.png

Ja vēlies kļūt neatvairāms mīlnieks, spēt piesaistīt savu sapņu sievieti, veidot dziļas un mīlošas partnerattiecības  šis kurss ir domāts tev un šī ir tava iespēja (neatkarīgi, esi šobrīd attiecībās vai viens).

KO TAS PRASĪS NO TEVIS:

Tavu klātbūtni septiņās* online nodarbībās Zoom platformā no 25. novembra līdz 16. decembrim ceturtdienās un pirmdienās 19:00 - 21:30.

*piekļuve nodarbību ierakstiem būs iespējama, taču klātienes nodarbības nav ieteicams izlaist.


Ja vēlies piedzīvot brīnišķīgas pārmaiņas. Noruna ar sevi  praktizēt ikdienā vismaz 20 min. + reizi nedēļā vismaz 1 st.


Naudas izteiksmē, pilna dalības maksa  290 EUR. Rezervējot dalību līdz 22. novembrim vai ar drauga paroli  200 EUR.

Ja vēlies iepazīties un uzdot jautājumus  aicinu uz bezmaksas vebināru Tantriskais Vīrietis 23. novembrī pl.19:00.

Ja tev, lēmuma pieņemšanai, ir nepieciešama individuāla, bezmaksas

(~ 20min) konsultācija, norādi to savā pieteikumā, minot jautājumus, kurus gribi noskaidrot. Vienosimies par online sarunu.

       

Bharganath Tenerife.jpeg

JURIS GRAVE (BHARGANATH)

Ceļotājs, pasaules un savas apziņas izzinātājis. Praktiķis. Personālās pašizaugsmes apmācību programmu autors un kursu vadītājs.

Namaste!

Man ir 56 gadi, es esmu dzimis Latvijā. 

Manas dzīves lielās pārmaiņas sākās pirms apmēram 13 gadiem, kad atskāru, ka vēlme izprast šis dzīves dziļāko vērtību un atklāt savu patieso sūtību, kļust pārāka par ērto rutīnas gūstu. Es izmantoju savu iespēju izrauties no iestrēgšanas un turpmākos gadus veltīju pašizziņai un garīgai izaugsmei. Es apceļoju pasauli, izzinot dažādu garīgo skolu mācības, dzīvoju ašramos Indijā un Dienvidamerikas džungļos, piedzīvoju transformējošus iekšējos ceļojumus retrītos, askēzēs un kvestos, mācījos pie skolotājiem un meistariem.

Jau vairākus gadus es dalos ar vērtīgākām zināšanām, kuras ir palīdzējušas manā ceļā un metodēm, kurām uzticos, kuras esmu krājis kā lielākos dārgumus.

Atsauksmes

AGRIS

"Ja visu svarīgāko, ko man šis kurss deva, vajadzētu izteikt divos vārdos, tas būtu — atvēra acis. Uz ļoti daudzām svarīgām lietām, par kurām nezināju. Kā arī palīdzēja sakārtot, salikt saprotāmi arī to, ko jau nojautu un zināju. Atklājās vēl likumsakarības, izveidojas kopēja bilde. Un galvenais, protams, instrumenti un instrukcijas — tās prakses ir tik pat vērtīgas, ka tu vari uzreiz tās sev pielaikot, novērtēt un paņemt to, kas vislabāk strādā".

AGRIS

"Šajā procesā es saskāros ar lietām, kuras jau intuitīvi nojautu, bet nezināju, cik tās ir svarīgas un kā tās pielietot. Es ieguvu daudz dziļu un pamatīgu zināšanu, līdz kurām man vēl ir jāizaug. Bet ir arī tik vienkāršas un būtiskas lietas, ka dabīgā reakcija ir - “f*ck, kāpēc es to uzzinu tikai tagad, kāpēc to nemāca skolā, no pirmās klasses?!”

DOMINIKS

VIŅI SAKA...

"Ļoti iedvesmoja gan tas, ko es šajā kursā uzzināju, gan tās izmaiņas, ko jūtu sevi, kopš sāku regulāri praktizēt. Tādā kursā, kopā ar visiem, ir daudz vieglāk saņemties regulāri praktizēt. Un kad redzi rezultātu, kad citi ievēro un novērtē, ka man ir mainījies raksturs. Un vispār it kā apkārtējo attieksme ir pamainījusies un savstarpējā saprašanās vieglāka kļuvusi. Cilvēki vispār labprātīgāk un atvērtāk ar mani komunicē, smaida. Arī nepazīstami (kas agrāk praktiski nenotika, nu vismaz netceros). Un tas viss kopumā baro dzīvesprieku un ļoti daudz pozitīvu emociju un vispār ļoti vērtīgu papildus enerģiju dod. Ļoti šo novērtēju".

ALDIS

"Es godīgi sakot nezināju, ko no ši kursa gaidīt, bet tas, ko es saņēmu, ir daudz vairāk, nekā es spēju iedomāties. Jo man vienkārši nebija nojausmas, ka kaut kas tāds eksistē! Un es zinu, ka paies vēl vairāki gadi, līdz es daudz maz aptveršu, ko šis kurss man ir devis, jo mana dzīve jau šobrīd ir aizgājusi pa citām sliedēm un es vēl nenojaušu un nevaru līdz galam novērtēt. Zinu tikai, ka kaut kas lielisks, jo šobrīd pats to stūrēju".

ULDIS

bottom of page