top of page

Tantras viedums un attiecību māksla

Iespējams, ka arī Tu to jūti — vispārpieņemtie priekštati par attiecībām, tuvību un mīlestību ir novecojuši, tie ir nepilnīgi un sekli, tie neatbild uz patiesi dziļiem jautājumiem, nevar remdēt dziļākās ilgas, nespēj piepildīt.

 

Šis kurss apvieno mīlestības zinātnes Tantras viedumu ar mūsdienīgu izpratni par Apzinātību.

 

Tas ir izzinošs, dziedinošs un transformējošs ceļojums, kurā mēs aicinām pārus (arī vīriešus un sievietes, kuri šobrīd nav attiecībās), kuri vēlas attīstīt sevi, veidot dziļas, uzticamas partnerattiecības;

Samulsušiem tas palīdzēs atgriezt līdzsvaru, atbrīvoties no novecojošām destruktīvām programmām un dziedināt emocionālās rētas;

Mīlnieki atklās neizzinātas saskarsmes dimensijas un bezgalīgas izaugsmes iespējas;

Meklētāji iepazīs skaistāko un jaudīgāko garīgās izaugsmes ceļu, kurā savienojot savus nolūkus un enerģijas, partneri kļūst par uzticamiem ceļabiedriem aizraujošā dvēseles ceļojumā.

Šajā kursā 18 stundās izzinoša materiāla ir apvienoti:

-  Mūsdienu valodā izskaidrota, garīgās mācības Tantras bāzes filosofija un principi;

- Praktiskie instrumenti personības un garīgāi transformācijai - pašregulējošās prakses, meditāciju tehnikas un vadītās meditācijas;

- Metodes, padomi un ieteikumi kuri palīdzēs iegūtās zināšanas integrēt baudpilnā un laimīgā dzīvē.

 

 

Šīs metodes, prakses un tehnikas mēs esam saņēmuši no saviem skolotājiem, tām uzticamies, praktizējam paši un jau vairākus gadus tās ir apliecinājušas savu efektivitāti, veicinot brīnišķīgas pārmaiņas, transformējot un iedvesmojot garīgos meklētājus.

Ko jūs atklāsiet, izzināsiet un praktizēsiet šajā kursā

  • Tantras filosofija un prakse – garīgās izaugsmes ceļš

Dvēseles ceļojums. Pēc kā mēs ilgojamies, kurp mēs dodamies?

  • Dzīves karte – čakru sistēma

Vīrišķās un sievišķās enerģijas polaritātes principi un mijiedarbība.

  • Apzinātība un meditācija. Klātbūtne

Mans Centrs un personīgā telpa.

  • Apzinātā saskarsme galvenajos esības aspektos

Kā uzkrāt un sadalīt enerģiju. “Resursa” stāvoklis.

  • Enerģija

Kā atbrīvot, vadīt un mijiedaroboties ar partneri. Vīrišķās un sievišķās enerģijas daba.

Kā praktizēt divatā (individuāla sagatavošanās, set & setting, noruna).

  • Saskarsme fiziskajā līmenī

Juteklības valoda. Bauda. Dziedinošo pieskārienu alķīmija.

Kā praktizēt individuāli, kā divatā.

  • Tuvība. Saskarsme emocionālajā līmenī. Apzināto attiecību kanons

Emocionālā saziņa un saskaņošanās. Kā kultivēt emocionālo inteliģenci.

Elpošanas tehnikas pārī, saslēgšanās, enerģijas plūsma.

Pieņemšanas prakses.

  • Apzināto attiecību “atslēga” — komunikācija

Ko-ko? Kad un kā runāt, kā klausīties. Dziedinošo un sirsnīgo sarunu nozīme un principi.

Vīrišķās / sievišķās enerģijas izpausmes ikdienā. Saskaņošanās un prāta līdzsvars.

Prakses idividuāli un pāriem.

  • Saskarsme seksuālajā līmenī

Seksualitāte un seksuālā enerģija — kam tas patiesībā domāts un kā tas darbojas.

Sakrālā seksualitāte.

  • Satikšanās sirdī

Tantras rituāli un sirds meditācijas.

Šis kurss dos jums izpratni par attiecību patiesām vērtībām, palīdzēs atbrīvoties no destruktīviem priekštatiem un emocionālām traumām. Jūs atklāsiet nezināmas attiecību dimensijas, piekļūsiet pie saviem apslēptiem resursiem un iemācīsies tos pārvaldīt. Saņemsi instrumentus - tehnikas un prakses, Kā arī īpašus mājas uzdevumus un individuālus ieteikumus, kuri palīdzēs jums integrēt šis zināšanas ikdienas dzīvē. Atbalstot viens otru, dziedinot senās brūces, atbrīvojot no nedrošības vai nejūtības, palīdzot atvērt viens otram labākās īpašības, padarīt savu un partnera dzīvi ar katru mirkli krāsaināku, piepildītāku ar pateicību un mīlestību.

Kā tas notiks

Šis kurss sastāv no 9 videonodarbībām, kuras dalībnieki saņem 1x nedēļā.

Katra no 9 video nodarbībām (apmēram 2 st.) ir sadalīta pa tēmām un sastāv no:

- Izzinošās daļas. 2-4 saistītas tēmas  - Tantras mācības izpratne un zināšanu pielietošana mūsdienu pasaulē – labklājībai, mīlošām attiecībām un garīgai attīstībai;

- Praktiskās daļas. Atbilstošu metožu meditāciju un tehniku izpratne un apgūšana;

- Mājas uzdevuma. Apgūto tehniku praktizēšana un metožu pielietošana dzīvē. Pieredzes iegūšana un izmaiņu vērošana.

 

Ko tas no tevis (no jums, ja esat laimīgais pāris)) prasīs:

Motivāciju un norunu ar sevi veltīt ikdienas praksēm vismaz 20 min./dienā, Īpašām un pāru praksēm vismaz 40 min. nedēļā.

Kursa cena:

Vienam dalībniekam individuālai praktizēšanai: 180 EUR

Pārim praktizēšanai divatā (+ 3 audio meditācijas praktizēšanai ar partneri): 210 EUR

Profile-picture.png

"Es godīgi sakot nezināju, ko no šī kursa gaidīt, bet tas, ko es saņēmu, ir daudz vairāk, nekā es spēju iedomāties. Jo man vienkārši nebija nojausmas, ka kaut kas tāds eksistē! Un es zinu, ka paies vēl vairāki gadi, līdz es daudz maz aptveršu, ko šis kurss man ir devis, jo mana dzīve jau šobrīd ir aizgājusi pa citām sliedēm un es vēl nenojaušu un nevaru līdz galam novērtēt. Zinu tikai, ka kaut kas lielisks, jo šobrīd pats to stūrēju".

Uldis

Trīs svarīgi ieteikumi un piezīmes, balstītas uz jūsu jautājumiem

un iepriekšējo kursu pieredzes

 

1. Es esmu bez partnera, vai man ir vērts piedalīties?

 

Šī kursa izzinošā daļa ir vienlīdz vērtīga gan esošām partnerattiecībām, gan attiecību dibināšanai un izpratnei par tām, nākotnē.

Savukārt kursa praktiskajā daļā (tehniku apgūšana un mājas uzdevumu praktizēšanai) ir iekļaus gan individuālās, gan pāru prakses.

Ieteikums dalībniekiem bez pāra: atrodi, sarunā sev partneri, ar kuru praktizēt dotās pāru meditācijas mājas uzdevumos! Tam nav obligāti jābūt dzīves partnerim — piedāvā uzticamam, pretējā dzimuma draugam, ar kuru jums ir savstarpēja uzticēšānās. Visas prakses un tehnikas, kuras tiks apgūtas un praktizētas, ir drošas, vienkāršas izpildījumā un nepārkāpj seksuālās vai citas emocionāli ievainojamas robežas.

 

 

2. Mans partneris neizrāda vēlēsanos piedalīties šajā kursā, praktizēt (vai piekrīt miera labad, pierunāšanas rezultātā...).

 

Ieteikums dalībniekiem pārī:

Viens no svarīgākajiem nosacījumiem, kas nodrošina veiksmi un ievērojamu attiecībās un ikdienas dzīvē konvertējamu progresu šī kursa rezultātā, ir individuālā motivācija un Labā Griba. Nemēģiniet pierunāt savu partneri un nepaļaujies uz partnera mēģinājumiem tevi ietekmēt! Uzskatiet, ka piedalīties pārī ir īpaša privilēģija, bet ja nejūtiet pārliecinošu atbalstu no partnera, ieguvums būs arī piedaloties individuāli. Un tad kā variānts - sk. ieteikumu nr. 1.

 

 

3. Vai šis kurss var palīdzēt saglabāt attiecības, izkļūt no attiecību krīzes...

 

Svarīgi ņemt vērā, ka šī kursa mērķis ir individuāla personības un garīgā attīstība, balstīta uz attiecību mākslu. Nemeklējiet šajā kursā metodi “glābt” un vēl jo vairāk “atgriezt tā, kā bija...”

Attiecību dinamika notiek atbilstoši jūsu iekšējās pasaules dinamikai un tādēl dziļas, mīlošas attiecības ir vien blakusprodukts, jūsu izaugsmes un attīstības auglis!

Profile-picture.png

Šajā procesā es saskāros ar lietām, kuras jau intuitīvi nojautu, bet nezināju, cik tās ir svarīgas un kā tās pielietot. Es ieguvu daudz dziļu un pamatīgu zināšanu, līdz kurām man vēl ir jāizaug. Bet ir arī tik vienkāršas un būtiskas lietas, ka dabīgā reakcija ir - “*ck, kāpēc es to uzzinu tikai tagad, kāpēc to nemāca skolā, no pirmās klases?!”

Dominiks

Kursu vadīs: Juris Grave (Bharganath)

Ceļotājs, pasaules un savas apziņas izzinātājis. Praktiķis. Personālās pašizaugsmes apmācību programmu autors un kursu vadītājs.

Namaste! Man ir 57 gadi, es esmu dzimis Latvijā. Manas dzīves lielās pārmaiņas  sākās pirms apmēram 13 gadiem, kad atskāru, ka vēlme izprast šis dzīves  dziļāko vērtību un atklāt savu patieso sūtību kļust pārāka par ērto  rutīnas gūstu. Es izmantoju savu iespēju izrauties no iestrēgšanas un  turpmākos gadus veltīju pašizziņai un garīgai izaugsmei. Es apceļoju  pasauli, izzinot dažādu garīgo skolu mācības, dzīvoju ašramos Indijā un Dienvidamerikas džungļos, piedzīvoju transformējošus iekšējos ceļojumus  retrītos, askēzēs un kvestos, mācījos pie skolotājiem un meistariem.

Jau  vairākus gadus es dalos ar vērtīgākām zināšanām, kuras ir palīdzējušas  manā ceļā un metodēm, kurām uzticos, kuras esmu krājis kā lielākos  dārgumus.

Lai sazināties ar mums, raksti uz info@garavasara.com

bottom of page