top of page
Black_white_2_ONLINE.jpg
image1_edited.png

Pašizziņas praktiskais online kurss

Integrētā Vīrišķība

 

No 28. oktobra līdz 16. decembrim.

Online tikšanās ceturtdienās un pirmdienās pl. 19:00 – 21:30 Zoom platformā.

VĪRIEŠIEM, KURI IR NOBRIEDUŠI IEKŠĒJĀM PARMAIŅĀM, VĒLAS IZRAUTIES NO IESTRĒGŠANĀS, ATVĒRT PRĀTU UN PĀRŅEMT APZINĀTU VADĪBU PAR SAVU DZĪVI. KĀ IZPRAST SEVI, MĀCĒT SEVI DZIEDINĀT, ATTĪSTĪT UN PĀRIET NĀKAMAJĀ APZIŅAS UN DZĪVES LĪMENĪ.

Shri-Yantra-background-small.jpg

Kā zināt, vai šis kurss būs noderīgs tev?

Ja dziļi sirdī jūti, ka neesi pilnīgi realizējis savu dzīves potenciālu, ja ilgojies pēc sevis izpratnes un izraušanās;

 

Ja jūti iekšējo tukšumu, neapmierinātību, ilgas par to, ka laiks iet, bet dzīvei nav piepildījuma, it kā “īstā” dzīve visu laiku tiek atlikta uz nenoteiktu nākotni;

Ja nekādi nespēj nodibināt dziļas un mīlošas attiecības vai arī esošās nesagādā gandarījumu;

 

Ja tev ir sajūta, ka savam pierastam ikdienas komfortam esi upurējis kaut ko nesalīdzināmi svarīgāku;

Ja tava vērtību sistēma brūk, jeb ir jau sabrukusi, ja sirdī jūti, ka ir kaut kas nesalīdzināmi lielāks, svarīgāks un jaudīgāks, bet nezini kā tikt tam klāt;

Ja tu atpazīsti sevī šadas sajūtas un pārdomas — lūk, labas ziņas:

Šie simptomi nebūt nav problēma. Tas nav tavs individuālais vājums vai nolemtība. Tas nav tavas dzīves noriets, bet gan iespēja uzplaukt! Tas ir īpaši svarīgs brīdis tavā dzīvē — BRIEDUMS! Iekšēja gatavība pārejai.


Paskaties uz savām ciešanām un ilgām kā uz motivāciju un tas pārvērtīsies par iespēju — tad šis kurss ir domāts tev!

image1_edited.png
image1_edited.png
image1_edited.png
image1_edited.png
image1_edited.png

Nelielā atvērtu un motivētu vīru grupā mēs dosīmies kopējā un tai pat laikā katrs ļoti individuālajā iekšējā ceļojumā, kurā atklāsim, pieredzēsim, mācīsimies:

 

Integrēt savā dzīvē meditāciju un apzinātību — vienu no mūsdienīga cilvēka svarīgākajām spējām — pārvaldīt savu uzmanību, prātu un apziņu, izvēlēties vērtīgākos mērķus, pieņemt pareizākos lēmumus un pārņemt vadību par savu dzīvi;

​​

Salīgt mieru un sadraudzēties ar savu prātu. Izprast prāta patieso lomu;


Kultivēt savu labklājību — spēju būt neatkarīgam un pašpietiekamam, mācēt izvēlēties un pieņemt izaicinājumus, sasniegt mērķus un baudīt rezultatus;

Saskārties ar savu sirds enerģiju un izprast dziļu un mīlošu attiecību augstāko nozīmi;

Izprast savas seksuālās enerģijas augstāko mērķi, jēgu, spējas. Kā transformēt savu seksuālo enerģiju augstākās dzīves izpausmēs. Prakses individuāli un ar partneri.

Atklāt piekļuvi radošumam un iedvesmai. Atklāt un attīstīt savus talantus. Kā piekļūt pie bezgalīgiem enerģijas resursiem un kā tos vislabāk izmantot.

Blue Surface

Tu saņemsi:

Zināšanas, metodes un prakses, sakārtotas pa soļiem efektīvā, saprotamā un viegli pielietojamā sistēmā;

Personīgos instrumentus — iemācīsies pielietot dažādas pašregulējošas tehnikas. Tai skaitā meditācijas, elpošanas tehnikas, enerģētiskās prakses ķermenim, emocijām un prātam;

Ikdienas vingrinājumu rituālu sava ķermeņa un prāta higienai, enerģijas balansam;

Mājas uzdevumus, izpildot kurus tu integrēsi iegūtās zināšanas un iemaņas savā ikdienā un spēsi atsēkot savas izmaiņas un panākumus;

Nenovērtējami atbalstu — kārtīgu devu jaudīgu vīriešu grupas enerģijas;

Iedvesmu. Novērojot savas un ievērojot citu izmaiņas.

KO TAS PRASĪS NO TEVIS:

Tavu klātbūtni online nodarbībās Zoom platformā no 28. oktobra līdz 16. decembrim ceturtdienās un pirmdienās 19:00-21:30.


Tavu motivāciju — norunu ar sevi praktizēt ikdienā vismaz 20 min. + reizi nedēļā vismaz 1 st.


Naudas izteiksmē, kā saproti, ieguvumu novērtēt nav iespējams, taču kamēr šis ir piedāvājums draugiem un ar draugu ieteikumiem — 300 EUR līdz 25. oktobrim.

Tikšanas vieta: Rīgā, Čaka ielā 67/69 (precīzas norādes saņemsi pēc dalības apstiprināšanas).

Ja Tu jūti, ka tas ir tev, ka rezonē  aizpildi google formu un piesakies kursam.

Vietu skaits ir ierobežots  neatliec uz pēdējo brīdi!

Ja tev ir nepieciešams vairāk informācijas, vēlies iepazīties vai saņemt atbildes uz saviem jautājumiem tiešsaitē, piesakies kursa atvērtai nodarbībai vai bezmaksas vebināram "Tantriskais Vīrietis" 25. oktobrī.

       

Bharganath Tenerife.jpeg

JURIS GRAVE (BHARGANATH)

Ceļotājs, pasaules un savas apziņas izzinātājis. Praktiķis. Personālās pašizaugsmes apmācību programmu autors un kursu vadītājs.

Namaste!

Man ir 56 gadi, es esmu dzimis Latvijā. 

Manas dzīves lielās pārmaiņas sākās pirms apmēram 13 gadiem, kad atskāru, ka vēlme izprast šis dzīves dziļāko vērtību un atklāt savu patieso sūtību, kļust pārāka par ērto rutīnas gūstu. Es izmantoju savu iespēju izrauties no iestrēgšanas un turpmākos gadus veltīju pašizziņai un garīgai izaugsmei. Es apceļoju pasauli, izzinot dažādu garīgo skolu mācības, dzīvoju ašramos Indijā un Dienvidamerikas džungļos, piedzīvoju transformējošus iekšējos ceļojumus retrītos, askēzēs un kvestos, mācījos pie skolotājiem un meistariem.

Jau vairākus gadus es dalos ar vērtīgākām zināšanām, kuras ir palīdzējušas manā ceļā un metodēm, kurām uzticos, kuras esmu krājis kā lielākos dārgumus.

Atsauksmes

AGRIS

"Ja visu svarīgāko, ko man šis kurss deva, vajadzētu izteikt divos vārdos, tas būtu — atvēra acis. Uz ļoti daudzām svarīgām lietām, par kurām nezināju. Kā arī palīdzēja sakārtot, salikt saprotāmi arī to, ko jau nojautu un zināju. Atklājās vēl likumsakarības, izveidojas kopēja bilde. Un galvenais, protams, instrumenti un instrukcijas — tās prakses ir tik pat vērtīgas, ka tu vari uzreiz tās sev pielaikot, novērtēt un paņemt to, kas vislabāk strādā".

AGRIS

"Šajā procesā es saskāros ar lietām, kuras jau intuitīvi nojautu, bet nezināju, cik tās ir svarīgas un kā tās pielietot. Es ieguvu daudz dziļu un pamatīgu zināšanu, līdz kurām man vēl ir jāizaug. Bet ir arī tik vienkāršas un būtiskas lietas, ka dabīgā reakcija ir - “f*ck, kāpēc es to uzzinu tikai tagad, kāpēc to nemāca skolā, no pirmās klasses?!”

DOMINIKS

VIŅI SAKA...

"Ļoti iedvesmoja gan tas, ko es šajā kursā uzzināju, gan tās izmaiņas, ko jūtu sevi, kopš sāku regulāri praktizēt. Tādā kursā, kopā ar visiem, ir daudz vieglāk saņemties regulāri praktizēt. Un kad redzi rezultātu, kad citi ievēro un novērtē, ka man ir mainījies raksturs. Un vispār it kā apkārtējo attieksme ir pamainījusies un savstarpējā saprašanās vieglāka kļuvusi. Cilvēki vispār labprātīgāk un atvērtāk ar mani komunicē, smaida. Arī nepazīstami (kas agrāk praktiski nenotika, nu vismaz netceros). Un tas viss kopumā baro dzīvesprieku un ļoti daudz pozitīvu emociju un vispār ļoti vērtīgu papildus enerģiju dod. Ļoti šo novērtēju".

ALDIS

"Es godīgi sakot nezināju, ko no ši kursa gaidīt, bet tas, ko es saņēmu, ir daudz vairāk, nekā es spēju iedomāties. Jo man vienkārši nebija nojausmas, ka kaut kas tāds eksistē! Un es zinu, ka paies vēl vairāki gadi, līdz es daudz maz aptveršu, ko šis kurss man ir devis, jo mana dzīve jau šobrīd ir aizgājusi pa citām sliedēm un es vēl nenojaušu un nevaru līdz galam novērtēt. Zinu tikai, ka kaut kas lielisks, jo šobrīd pats to stūrēju".

ULDIS

bottom of page