Main-picture.png

Šī lapa ir tapšanas stadijā!
Ar mums var sazināties rakstot uz info@garavasara.com

Yantra-logo-on-picture-2.png

"Kad Tu seko tam, pēc kā ilgojas Tava sirds, Tava dzīve kļūst par aizraujošu ceļojumu."

 
Apzinatiba-pashizaugsme.png
Apzinātība un pašizaugsme

Apzinātība un pašizaugsme.

Bultina.png
Attiecibu-viedums-Tantra.png
Attiecību māksla un Tantras viedums

Iespējams, ka arī tu to jūti — vispārpieņemtie priekštati par attiecībām, tuvību un mīlestību ir novecojuši, tie ir nepilnīgi un sekli, tie neatbild uz patiesi dziļiem jautājumiem, nevar remdēt dziļākās ilgas, nespēj piepildīt.

 

Patiesība ir tā, ka attiecības ir skaists, atklājumu un brīnišķīgu balvu pilns piedzīvojums, nebeidzams attīstības un garīgās izaugsmes ceļš.

Bultina.png

Notikumi

 • Apzināto attiecību online kurss
  Jan 13, 7:00 PM GMT+2 – Feb 24, 9:30 PM GMT+2
  Online kurss
  Šis kurss ir par to, kā apvienoties un virzīt enerģiju augstāko mērķu sasniegšanai, kā attīstīties partnerattiecībās un uzsākt kopējo Tantrisko Ceļojumu.
 • Tantras viedums. Attiecību augstākā sūtība (2.daļa)
  Jan 10, 7:00 PM – 8:35 PM GMT+2
  Bezmaksas vebinārs
  Piekrīti, ir grūti pārvērtēt attiecību ietekmi uz cilvēku dzīvi. Attiecības ar apkārtējiem sadzīvē, darba attiecības, draudzīgas attiecības, radnieciskas attiecības... un visbeidzot atsevišķi un īpašā vietā — Partnerattiecības.
 • Tantras viedums. Attiecību augstākā sūtība (1.daļa)
  Jan 06, 7:00 PM – 8:30 PM GMT+2
  Bezmaksas vebinārs
  Piekrīti, ir grūti pārvērtēt attiecību ietekmi uz cilvēku dzīvi. Attiecības ar apkārtējiem sadzīvē, darba attiecības, draudzīgas attiecības, radnieciskas attiecības... un visbeidzot atsevišķi un īpašā vietā — Partnerattiecības.
 
Par-mums.png

Par mums

Juris Grave (Bharganath) un Bhavani

 

Ceļotāji, pasaules un apziņas izzinātāji. Meditācijas, Tantras un Jogas praktiķi. Starptautisko semināru un festivālu meditācijas un Tantras prakšu pasniedzēji. Personības un garīgās transformācijas kursu vadītāji. Apzināto attiecību konsultanti, mentori. Garīgās izaugsmes platformu "Mīlestības Mistērijas Skola" un "Gara Vasara" dibinātāji. Festivāla un Sakrāla Ceļojuma "Gara Vasara" organizatori. Partneri attiecībās un dzīvē.

Blogs

Atsauksmes

Profile-picture.png

No kursa pirmajām nodarbībām man kļuva skaidrs tas, ko nespēju ieraudzīt savas dzīves 45 gados. Tai skaitā gan savu, gan sievas neapmierinātības iemeslus ar to, kas starp mums notiek. Novēlu katram vīrietim pārkāpt pāri iekšējai nedrošībai. Izrādās, mēs gandrīz neko nezinām par to, kas ir patiesi vērtīgs.

Vladimirs (Krievija)

 

Sazinies ar mums

Raksti mums savus interesējušos jautājumus uz: 

info@garavasara.com

Seko mums:

 • Facebook
 • you-tube

Vai sazinies ar mums, atstājot savu ziņu šeit:

yantra.png

Paldies par ziņu!