top of page
Vebinārs TV - 1.jpg
image1_edited.png

VĪRIEŠIEM, KURI VĒLAS IZPRAST SEVI UN SAŅEMT PIEKĻUVI SAVIEM SVARĪGĀKIEM RESURSIEM.

 

Atvērtā lekcija – vebinārs

"Tantriskais Vīrietis"

 

25. oktobrī pl. 19:00 (Zoom).

Candy Cotton

Iespējams, ka arī tu to jūti — vispārpieņemtie priekšstati par attiecībām un seq*ualitāti ir novecojuši. Tie ir sekli un nepilnīgi. Tie neatbild uz patiesi dziļiem jautājumiem, nepasargā no rutīnas un vientulības. Neizpratne par šīs, mūsu dzīves esences patieso jēgu, nozīmi un spējām, atgriežās ar neapmierinātību, sāpēm un attālināšanos. Tas iztukšo, atņem spēkus un pārliecību.

Taču kad mēs atklājam un spējam izprast šīs mūžīgās, kosmiskās, Vīrišķās/Sievišķās enerģijas deju, tās dzīlāko jēgu un nozīmi, mēs piekļūstam pie neierobežotām iespējām!

Iemācoties vadīt šo enerģiju pareizajā virzienā, integrēt to savā dzīvē un transformēt augstākās kvalitātēs, mēs esam spējīgi sasniegt cita līmēņa dzīves kvalitāti, attīstīt savas spējas, piepildīt savas ambīcijas, pieredzēt mīlestību un garīgo atmošanos.

Tādēļ, ja vari atpazīt sevi šajās ilgās, vēlies izprast savas vīrišķās enerģijas patieso nozīmi un spējas, meklē atbildes uz dzīves dziļākiem jautājumiem, vēlies padarīt savu dzīvi krāsaināku un piepildītāku – tev būs vērtīgs šis vebinārs.

 

Šajā vebinārā:

Kā izpratne par savu vīrišķo enerģiju un spēja to pārvaldīt ceļ dzīves kvalītāti;

 

Kas ir apzinātās attiecības un kāds tām sakars ar brīvību, mīlestību un garīgo izaugsmi;

 

Kā kļūt par pārliecinātu, neatvairāmu mīlnieku un uzticamu partneri dziļās, mīlošās attiecības;

Par online kursu "Tantriskais Vīrietis" un iedvesmojošām pieredzēm;

 

Atbildēšu uz jūsu jautājumiem. 

 

Black_white_2_ONLINE.jpg
Blue Surface

Bezmaksas vebinārs "Tantriskais Vīrietis"

25. oktobrī pl. 19:00 (Zoom).

Kopējais vebināra ilgums: ~1,5 stundas.

​​

            Sazināties ar mums: info@garavasara.com.

Bharganath Tenerife.jpeg

JURIS GRAVE (BHARGANATH)

Ceļotājs, pasaules un savas apziņas izzinātājis. Praktiķis. Personālās pašizaugsmes apmācību programmu autors un kursu vadītājs.

Namaste!

Man ir 56 gadi, es esmu dzimis Latvijā. 

Manas dzīves lielās pārmaiņas sākās pirms apmēram 13 gadiem, kad atskāru, ka vēlme izprast šis dzīves dziļāko vērtību un atklāt savu patieso sūtību, kļust pārāka par ērto rutīnas gūstu. Es izmantoju savu iespēju izrauties no iestrēgšanas un turpmākos gadus veltīju pašizziņai un garīgai izaugsmei. Es apceļoju pasauli, izzinot dažādu garīgo skolu mācības, dzīvoju ašramos Indijā un Dienvidamerikas džungļos, piedzīvoju transformējošus iekšējos ceļojumus retrītos, askēzēs un kvestos, mācījos pie skolotājiem un meistariem.

Jau vairākus gadus es dalos ar vērtīgākām zināšanām, kuras ir palīdzējušas manā ceļā un metodēm, kurām uzticos, kuras esmu krājis kā lielākos dārgumus.

bottom of page