top of page

ceturtd., 11. jūl.

|

Zoom

Vebinārs "Tantriskais vīrietis"

Registration is closed
See other events
Vebinārs "Tantriskais vīrietis"
Vebinārs "Tantriskais vīrietis"

Laiks un Vieta

2024. g. 11. jūl. 20:30 – 22:00

Zoom

Viesi

Par pasākumu

Iespējams, tu to jau  nojauti  — seksualitāte un seksuālā enerģija ir kaut kas daudz lielāks, dziļāks un svarīgāks par to, ko mūms spējūši iemācīt.

Jaudīga enerģija — vilinoša un biedējoša, baudpilna un sāpinoša, radoša un iznīcinoša. Bezgalīgs okeāns, kurā cilvēki iedrošinās vien iemērkt kāju pēdas. Milzu enerģijas resurss, kuru izmatojot varam sasniegt šajā dzīvē neiedomājamas virsotnes, taču biežāk izvēlamies nezināt un ciest.

Patiesībā  — tā ir dzīves enerģijas un attiecību essence, radoša, iedvesmojoša, baudpilna. Tā var caurstrāvoti un barot visu mūsu būtību. Līdzsvarota un pareizi virzīta, tā dod spēku un pārliecību, tā kļūst par degvielu personības izaugsmei un garīgai attīstībai.

Dēļ neinformētības un nezināšanas, seksualitāte no jaudīga spēka pārvēršas par  nepārliecības iemeslu. No tā cieš ne tikai vīrieši, cieš sievietes un, protams, attiecības.

Taču tiem, kuri atklāj seksuālās enerģijas patieso jaudu un nozīmi, iemācās to vadīt un pielietot savā dzīvē un attiecībās, tā kļūst par vienu no svarīgākiem labklājības, mīlestības un garīgās izaugsmes resursiem.

Šajā vebinārā es dalīšos ar zināšanām, kuras palīdzēs Tev izprast savas vīrišķās seksuālās enerģijas potenciālu, atklāt spējas par kurām, iespējams, Tu nenojauti.

  • Par to, kā tas ir domāts, kā tas darbojas;
  • Kādi ir vīriešu izaicinājumi un kā tos risināt;
  • Kā izpratne par savu vīrišķo enerģiju un spēja to pārvaldīt ceļ dzīves kvalītāti;
  • Kas ir apzinātās attiecības un kāds tām sakars ar brīvību, mīlestību un garīgo izaugsmi;
  • Kā kļūt par pārliecinātu, neatvairāmu mīlnieku un uzticamu partneri dziļās, mīlošās attiecības;
  • Kā vienmēr, padalīšos ar vērtīgiem lifehack, atbildēšu uz kvēlākiem jautājumiem.

Atvērtā lekcija – vebinārs "Tantriskais vīrietis"

11. jūlijā 20:30 (Zoom).

Kopējais vebināra ilgums: ~1,5 stundas.

Dalība bez maksas.

Obligāta iepriekšējā pieteikšanās.

Piesakies un saņem uzaicinājumu!

Sazināties ar mums: info@garavasara.com.

Vebināru vadīs Juris Bharganath Grave. Ceļotājs, pasaules un savas apziņas izzinātājis. Praktiķis. Personālās pašizaugsmes apmācību programmu autors un kursu vadītājs.

Namaste!

Man ir 58 gadi, es esmu dzimis Latvijā.

Manas dzīves lielās pārmaiņas sākās pirms apmēram 14 gadiem, kad atskāru, ka vēlme izprast šis dzīves dziļāko vērtību un atklāt savu patieso sūtību, kļust pārāka par ērto rutīnas gūstu. Es izmantoju savu iespēju izrauties no iestrēgšanas un turpmākos gadus veltīju pašizziņai un garīgai izaugsmei. Es apceļoju pasauli, izzinot dažādu garīgo skolu mācības, dzīvoju ašramos Indijā un Dienvidamerikas džungļos, piedzīvoju transformējošus iekšējos ceļojumus retrītos, askēzēs un kvestos, mācījos pie skolotājiem un meistariem.

Jau vairākus gadus es dalos ar vērtīgākām zināšanām, kuras ir palīdzējušas manā ceļā un metodēm, kurām uzticos, kuras esmu krājis kā lielākos dārgumus.

Dalīties

Sazinies ar mums

Raksti mums savus interesējušos jautājumus uz: 

info@garavasara.com

Seko mums:

  • Facebook
  • you-tube

Vai sazinies ar mums, atstājot savu ziņu šeit:

yantra.png

Paldies par ziņu!

bottom of page