top of page

sestd., 11. febr.

|

Zoom

Vebinārs "Tantras viedums. Attiecības kā garīgā prakse”

Registration is closed
See other events
Vebinārs "Tantras viedums. Attiecības kā garīgā prakse”
Vebinārs "Tantras viedums. Attiecības kā garīgā prakse”

Laiks un Vieta

2023. g. 11. febr. 14:00

Zoom

Viesi

Par pasākumu

Piekrīti, ir grūti pārvērtēt attiecību ietekmi uz cilvēku dzīvi. Attiecības ar apkārtējiem sadzīvē, darba attiecības, draudzīgas attiecības, radnieciskas attiecības... un visbeidzot atsevišķi un īpašā vietā — Partnerattiecības. 

Kāpēc īpašā? — Jo tieši partnerattiecībās pilnākā mērā sevi izpauž jaudīgākā no enerģijām — Sievišķā un Vīrišķā polaritāte. Jaudīgākā, jo tai ir pa spēkam gan radīt, gan iznīcināt. Skaistākā mīkla, ko Visums ir uzdevis minēt cilvēkiem ar vērtīgāko balvu ko vien vari iedomāties. Taču bez zināšanām šo balvu neiegūt, bet sāpēs, emocionālās traumās, ciešanās — to katrs ir piedzīvojis. Jo līdzīgi kā elektrību – pārvaldot, to var konvertēt siltumā, gaismā, kustībā un citādi uzlabot dzīves kvalitāti. Bet ja neprast...

 Diemžēl vispārpieņemtie priekštati un izpratne par attiecībām un seksuālitāti ir nepilni un sekli, tie neatbild uz patiesi dziļiem un svarīgiem jautājumiem, nespēj dziedināt rētas un piepildīt dziļākās ilgas. Jo neizpratne, nepareizi priekštati vai iegūtās programmas liek mums atkal un atkal atdurties, iestrēgt, vilties vai ciest attiecībās.

 Turpretīm tiem, kuri izprot šīs enerģijas jēgu un augstāko sūtību, iemācās to pārvaldīt, tā kļūst par super resursu visās dzīves izpausmēs. Kā neierobežota degviela — dzīvesprieka, iedvesmas, radošuma veidā, kas ļoti izdevīgi konvertējās spožā, pilnvērtīgā dzīvē, mīlestībā un nepārtrauktā attīstībā.

  • Kā ši enerģija darbojas, kā tā izpaužas attiecībās, dažādos saskarsmes līmeņos;
  • Kā izprast attiecību augstāko sūtību un izmantot šīs zināšanas praktiski;
  • Kā uzsākt šo ceļojumu pārī un kā vienatnē;
  • Par  videokursu Tantars viedums un attiecību māksla. Kā tas notiks? Kāds būs ieguvums?
  • 3 tuvības noslēpumi.

Ja šie vārdi rezonē ar tavu sirdi, padomā – kas priekš tevis būtu augstākais, ko tu varētu vēlēties attiecībās, kas tev priekš tā pietrūkst un vai tev ir pietiekoši motivācijas, lai dotos šādā transformējošā ceļojumā.Sajūti, vai tu gribētu par to zināt vairāk...

Vebinārs notiks sestdien, 11. februārī pl. 14:00 platformā Zoom.

Dalība ir bezmaksas.

Vebināru vadīs: Juris Grave (Bharganath)

Ceļotājs, pasaules un savas apziņas izzinātājis. Praktiķis. Personālās pašizaugsmes apmācību programmu autors un kursu vadītājs.Namaste!  Man ir 56 gadi, es esmu dzimis Latvijā. Manas dzīves lielās pārmaiņas  sākās pirms apmēram 13 gadiem, kad atskāru, ka vēlme izprast šis dzīves  dziļāko vērtību un atklāt savu patieso sūtību kļust pārāka par ērto  rutīnas gūstu. Es izmantoju savu iespēju izrauties no iestrēgšanas un  turpmākos gadus veltīju pašizziņai un garīgai izaugsmei. Es apceļoju  pasauli, izzinot dažādu garīgo skolu mācības, dzīvoju ašramos Indijā un  Dienvidamerikas džungļos, piedzīvoju transformējošus iekšējos ceļojumus  retrītos, askēzēs un kvestos, mācījos pie skolotājiem un meistariem.Jau  vairākus gadus es dalos ar vērtīgākām zināšanām, kuras ir palīdzējušas  manā ceļā un metodēm, kurām uzticos, kuras esmu krājis kā lielākos  dārgumus.

Dalīties

Sazinies ar mums

Raksti mums savus interesējušos jautājumus uz: 

info@garavasara.com

Seko mums:

  • Facebook
  • you-tube

Vai sazinies ar mums, atstājot savu ziņu šeit:

yantra.png

Paldies par ziņu!

bottom of page