top of page

pirmd., 02. okt.

|

Zoom

Vebinārs "Tantra - aizmirstā mīlestības valoda"

Registration is closed
See other events
Vebinārs "Tantra - aizmirstā mīlestības valoda"
Vebinārs "Tantra - aizmirstā mīlestības valoda"

Laiks un Vieta

2023. g. 02. okt. 18:30 – 20:00

Zoom

Viesi

Par pasākumu

Bezmaksas vebinārs "Tantra - aizmirstā mīlestības valoda" 2. oktobrī pl.18:30 (Rīgas laiks) 

Par to, kā  mīlestības zinatne Tantra atklāj partneriem jaunas saskarsmes dimensijas un izpratni par attiecību patieso nozīmi un augstāko sūtību.

Par Tantras meditācijām, individuālām un partneru praksēm un kopējo izaugsmes ceļu apzinātiem mīlniekiem…

Piekrīti — dziļas un mīlošas partneattiecības ir viena no svarīgākajām dzīves sastavdaļām, piepildītas, harmoniskas un laimīgas dzīves priekšnosacījums.

Taču tik fatāli bieži, veidojot attiecības, kaislīgi mīlnieki nespēj pieredzēt patiesu tuvību un kļūt par uzticamiem partneriem un ceļabiedriem savā dzīves ceļā.  Neskatoties uz patiesu vēlmi un abpusējiem centieniem, kaislei dabīgā ceļā izzūdot, iestājas rutīna un nenovēršama attālināšanās.

Kā tev šķiet, tā jābut? Tā ir tava vai “nepareizā” partnera vaina? Vai varbūt mēs kaut ko līdz galam nezinam, esam pārpratuši vai aizmaldījušies savos priekštatos?

Kā tu vērtē savas pašreizējās attiecības? Tās ir dzīvas, aizraujošas un iedvesmojošas, tās turpina attīstīties un dāvina tev aizvien jaunus atklājumus? Jeb tu jūti šīs dinamikas un dziļākas saskarsmes trūkumu?

Bet varbūt tava sirds jūt, ka eksistē kaut kas nesalīdzināmi lielāks un jaudīgaks, ka attiecības nav mērķis, bet gan līdzeklis, ka šīs ir tavas dvēseles ilgas pēc atmošanās un brīnišķīgām pārmaiņām, dzīves lielākā noslēpuma atklāšanas?

Šajā vebinārā es piedāvāšu tev palūkoties uz partnerattiecbām no cita leņķa un cita izpratnes līmeņa. Padalīšos ar to, kā  mīlestības zinātne Tantra atklāj partneriem jaunas saskarsmes dimensijas un izpratni par attiecību patieso nozīmi un augstāko sūtību. Par Tantras meditācijām, individuālām un partneru praksēm un kopējo izaugsmes ceļu apzinātiem mīlniekiem. Tas, iespējams, palīdzēs tev atbrīvoties no ierobežojošiem nosacījumiem, maldiem un nepamatotām ekspektācijām, tai vietā atklās un spēs iedvesmot tevi skaistam garīgās izaugsmes ceļojumam.

Piesakies bezmaksas vebināram un uzzini par tuvākām iespējām pieredzēt un izbaudīt tantras prakses:

Vebināra beigās es uzdāvīnāšu jums brīnišķīgu meditāciju tehniku, kuru jūs varēsiet praktizēt gan vienatnē, gan pārī.

Vebināra ilgums ir 1,5 st.

Dalība vebinārā ir bez maksas.

Aicina Juris Grave (Bharganath). Ceļotājs, pasaules un savas apziņas izzinātājis. Praktiķis. Personālās pašizaugsmes apmācību programmu autors un kursu vadītājs.Namaste!  Man ir 58 gadi, es esmu dzimis Latvijā. Manas dzīves lielās pārmaiņas  sākās pirms apmēram 14 gadiem, kad atskāru, ka vēlme izprast šis dzīves  dziļāko vērtību un atklāt savu patieso sūtību kļust pārāka par ērto  rutīnas gūstu. Es izmantoju savu iespēju izrauties no iestrēgšanas un  turpmākos gadus veltīju pašizziņai un garīgai izaugsmei. Es apceļoju  pasauli, izzinot dažādu garīgo skolu mācības, dzīvoju ašramos Indijā un  Dienvidamerikas džungļos, piedzīvoju transformējošus iekšējos ceļojumus  retrītos, askēzēs un kvestos, mācījos pie skolotājiem un meistariem. Jau  vairākus gadus es dalos ar vērtīgākām zināšanām, kuras ir palīdzējušas  manā ceļā un metodēm, kurām uzticos, kuras esmu krājis kā lielākos  dārgumus.

Dalīties

Sazinies ar mums

Raksti mums savus interesējušos jautājumus uz: 

info@garavasara.com

Seko mums:

  • Facebook
  • you-tube

Vai sazinies ar mums, atstājot savu ziņu šeit:

yantra.png

Paldies par ziņu!

bottom of page