top of page

pirmd., 11. marts

|

Zoom

Varoņa ceļojums. Izzinoša un iedvesmojoša lekcija

Bezmaksas vebinārs

Registration is closed
See other events
Varoņa ceļojums. Izzinoša un iedvesmojoša lekcija
Varoņa ceļojums. Izzinoša un iedvesmojoša lekcija

Laiks un Vieta

2024. g. 11. marts 18:00 – 20:00

Zoom

Viesi

Par pasākumu

Par mūsdienīgu vīriešu personības izaugsmi, garīgo transformāciju un realizāciju.

Kā atbrīvoties no destruktīvām, iznīcinošām programmām un neļauties pakāst šo dzīvi.

Kā pārņemt vadību par savu likteni un veidot sevis un savas dzīves labāko versiju.

Vai tu zini, ka patiesībā, izmanto vien mazu daļu no sava dzīves potenciāla, no savām spējām un iespējām?

Neatkarīgi no tā, cik ļoti tu centies, cik daudz laika un pūles, savas dzīves enerģijas tu tērē tiecoties pēc uzstādītiem mērķiem - atbilst, sasniegt, iegūt…

Neatkarīgi, no tā, ko un cik esi sasniedzis, vienā dienā vai pamazām atnāk atziņa, ka patiesībā jau kādu laiku tu dzīvo ar iestrēgšanās, apmaldīšanās vai bezjēdzības sajūtu vai arī nepārejošs stress un trauksme liecina, ka tu vien sadedzini sevi.

Šī iedvesmojoša lekcija būs veltīta Vīrišķās enerģījas patiesiem uzdevumiem, spējām un realizāciju jēgpilnā, aizraujošā dzīvē.

Par galveniem šķeršļiem, kuri traucē mūsu attīstību un to, kā saudzīgi un ar optimālu piepūli tikt tiem pāri.

Par metodēm un tehnikām, kuras palīdz pārstartēt bezspēcības un nolemtības programmas, ieraudzīt savu ceļu, motivāciju un iedvesmu.

Mani sauc Juris Grave un es ļoti labi zinu cik tas ir grūti, škietami neiespējami kaut ko mainīt savā dzīvē. It sevišķi, ja nav izpratnes par vērtībām, skaidrības par virzienu un galvenais, par sevi, savu resursu potenciālu..

Un visapkārt tik daudz nepārvaramu apstākļu…

Šajā vebinārā es dalīšos ar saviem vērtīgākajiem atklājumiem - izpratni un praktiskiem paņēmieniem, kuri sekmēja manu dzīves transformāciju un palīdzēja izrauties un uzziedēt daudziem jo daudziem vīriešiem.

Atklāšu secīgu rīcības formulu, kā uzsākt savu atdzimšanas processu, padalīšos ar jaudīgiem lifehackiem, atbildēšu uz jautājumiem.

Lai šī tikšanās kļūst par motivējošu impulsu un atbalstu tavas dzīves brīnišķīgo pārmaiņu ceļā!

Piesakies vebināram, izmanto iespēju uzdot savu jautājumu.

Uz drīzu tikšanos,

Juris

Juris Grave (Bharganath) Ceļotājs, pasaules un savas apziņas izzinātājis. Praktiķis. Personālās pašizaugsmes apmācību programmu autors un kursu vadītājs.

Namaste! Man ir 58 gadi, es esmu dzimis Latvijā. Manas dzīves lielās  pārmaiņas  sākās pirms apmēram 14 gadiem, kad atskāru, ka vēlme izprast  šis dzīves  dziļāko vērtību un atklāt savu patieso sūtību kļust pārāka  par ērto  rutīnas gūstu. Es izmantoju savu iespēju izrauties no  iestrēgšanas un  turpmākos gadus veltīju pašizziņai un garīgai  izaugsmei. Es apceļoju  pasauli, izzinot dažādu garīgo skolu mācības,  dzīvoju ašramos Indijā un Dienvidamerikas džungļos, piedzīvoju  transformējošus iekšējos ceļojumus  retrītos, askēzēs un kvestos,  mācījos pie skolotājiem un meistariem.

Jau  vairākus gadus es dalos ar vērtīgākām zināšanām, kuras ir  palīdzējušas  manā ceļā un metodēm, kurām uzticos, kuras esmu krājis kā  lielākos dārgumus.

Dalīties

Sazinies ar mums

Raksti mums savus interesējušos jautājumus uz: 

info@garavasara.com

Seko mums:

  • Facebook
  • you-tube

Vai sazinies ar mums, atstājot savu ziņu šeit:

yantra.png

Paldies par ziņu!

bottom of page