top of page

svētd., 08. okt.

|

Zoom

Tantras viedums. Sakrālā seksualitāte

Registration is closed
See other events
Tantras viedums. Sakrālā seksualitāte
Tantras viedums. Sakrālā seksualitāte

Laiks un Vieta

2023. g. 08. okt. 11:30 – 13:30

Zoom

Viesi

Par pasākumu

Mūsdienīgiem mīlnekiem un garīgiem meklētājiem par dzīvibas un attiecību essenci.

Iespējams, tu jau to nojauti — seksualitāte un seksuālā enerģija ir kaut kas daudz lielāks, dziļāks un svarīgāks par tiem priekštatiem, kādi mums tiek veidoti. Jaudīga enerģija — vilinoša un biedējoša, baudpilna un sāpinoša, radoša un iznīcinoša. Bezgalīgs okeāns, milzu enerģijas resurss, kuru apzinot un pareizi izmantojot var sasniegt šajā dzīvē neiedomājamas virsotnes, taču biežāk izvēlamies nezināt un ciest.

Ar seksuālo enerģiju, tā pat kā ar elektrisko, arī jebkādu citu enerģiju, darbojas pašsaprotams likums - kamēr tu neapzini šo enerģiju, tā priekš tevis ir bīstama, taču izprotot kā tā darbojas, tu vari to izmantot.

Jo patiesībā, seksualitāte ir musu patiesā daba, enerģija bez kuras mēs nevarētu atnāk šajā pasaulē. Un tai pat laikā, tā  ir dzīves enerģijas essence, radošais virzītājspēks.

Līdzsvarota un pareizi virzīta, tā caurstrāvo visu mūsu fizisko, emocionālo, mentālo un garīgo ķermeni, dod spēku, pārliecību un neierobežotas spējas. Tā kļūst ne tikai par mīlošu attiecību essenci, bet arī par degvielu personības izaugsmei un garīgai attīstībai.

Diemžēl, dēļ neinformētības un nosacītībām, seksualitāte no jaudīga spēka pārvēršas par trūkumu — iekāres, nepārliecības, vilšanās un ciešanu iemeslu.

Taču tiem, kuri spēj atklāt seksuālās enerģijas patieso jaudu un nozīmi, iemācās to vadīt un pielietot savā dzīvē un attiecībās, tā kļūst par vienu no svarīgākiem labklājības, mīlestības un garīgās izaugsmes resursiem.

Uz šo atvērto nodarbību-tikšanos es aicinu vīriešus, sievietes un pārus, uri vēla atklāt Visuma skaistāko noslēpumu un iedzīvot brīnišķīgas dzīves pārmaiņas.

Es dalīšos:

  • Ar to, kā mīlestības zinātne Tantra var palīdzēt izprast seksualitātes un seksuālās energijas būtību;
  • Par to, kā un ar kadiem paņēmieniem mēs varam pārņemt vadību par šo enerģiju un transformēt to savas dzīves augstākās izpausmēs;
  • Par tām zināšanām, kuras esam saņēmuši ilgu gadu meklējumos un praktizēšanā, tām metodēm, praksēm un tehnikām, kuras esam atklājuši un krājuši kā vērtīgākos dārgumus;
  • Par universālu un efektīvu sistēmu, kuru esam ielikuši kursa Sakrālā seksualitāte pamatā un kā mēs turpināsim;
  • Kā arī atbildēšu uz jautājumiem, kurus jūs iesūtīsiet piereģistrējoties.

Nodarbības cena  - ziedojums.

Lai mūsu ieguldījuma un ieguvuma samērs būtu maksimāli vērtīgs un pespektīvs, mēs lūgsim jūs veikt ziedojumu pēc nodarbības.

Ja neesi ņēmis dalību iepriekšējā vebinārā - “Tantra - aizmirstā mīlestības valoda”, Tev būs vērtīgi noskatīties ierakstu pirms šis tiešsaites tikšanās - https://www.youtube.com/watch?v=pBOrNBzbf3s

Dalīties

Sazinies ar mums

Raksti mums savus interesējušos jautājumus uz: 

info@garavasara.com

Seko mums:

  • Facebook
  • you-tube

Vai sazinies ar mums, atstājot savu ziņu šeit:

yantra.png

Paldies par ziņu!

bottom of page