top of page

trešd., 15. maijs

|

Rīga

Tantras sirds meditāciju kurss

Tantras sirds meditāciju kurss
Tantras sirds meditāciju kurss

Laiks un Vieta

2024. g. 15. maijs 18:30 – 2024. g. 29. maijs 21:00

Rīga, Aleksandra Čaka iela 67, Centra rajons, Rīga, LV-1011, Latvia

Viesi

Par pasākumu

Tantras Sirds meditācijas ir unikālalas, dziedinošas un transformējošas prakses ar īpaši dziļu, jaudīgu ilgtermiņa iedarbību.

Apgūstot šīs tehnikas mēs pieskārsimies mistiskām zināšanām, piedzīvojam brīnišķīgas pārmaiņas un paveram sev ceļu uz nākošo apziņas un iespēju līmeni.

Ja jūti ilgas pēc dziļākas sevis izpratnes, vēlies paplašināt savas robežas un apzināt sevī jaunas spējas; Ja vēlies atklāt mīlestības zinātnes Tantras brīnišķīgo izaugsmes ceļu, sāc ar praktiskiem soļiem apgūsti meditāciju tehnikas individuālajām un pāru praksēm, domubiedru grupā ar pieredzējušu pavadoni.

Šis kurss būs noderīgs arī pāriem kuri ilgojas pēc patiesas tuvības, vēlas atklāt jaunas saskārsmes dimensijas un atvērties sirds mīlestībai.

Mēs tiksimies trīs nodarbību kursā, Rīgas centrā, Jaunatklātajā Būtības rezidencē., A.Čaka ielā 67/69, pl. 18:30-21:00:

trešdienās 15., 22. un 29. maijā.

Iepazīsim tantras maģiju, apgūsim meditācijas pamatus un īpašas tehnikas, pieredzēsim skaistus iekšējos ceļojumus, iemācīsimies izmantot šo dievišķo instrumentu  attiecībās un pielietot  savā dzīvē.

Šo  meditāciju tehniku pamatā ir  mīlestības zinātnes Tantras mantojums, kurā sutru un meditāciju formā ir iešifrētas zināšanas un praktiskas norādes meklētāja ceļā uz atbrīvošanos, Mīlestību  un savienošanos ar Pirmavotu.

Taču šim garīgam nolūkam, kā izrādās, seko visnotaļ iespaidīgi, zinātniski apliecināti un praktiski ieguvumi, kuri ietekmē mūs holistiski -  prāta, emociju un fiziskajā līmenī.

Šīs prakses palīdz burtiski pārrakstīt destruktīvās programmas un paternus jūsu prātā —

Šo meditāciju praktizēšana pārī palīdzēs atbrīvoties no neveselīgiem priekštatiem un neapzinātiem saskarsmes ieradumiem, kuri bloķē savstarpējo pievilcības enerģiju un neļauj izpauzties attiecību svarīgākajām vērtībām.

Kā arī:

  • Līdzsvaro emocionālo sistēmu, veicina iekšējo mieru un pārliecību;
  • Līdzsvaro, atbrīvo, ceļ un izkrāso dzīves enerģiju, piepildot to ar aizrautību un dzīvesprieku;
  • Veicina mīlestības hormona oksitacīna izstrādi un aktivizē čiekurveida dziedzeri - mūsu kanālu ar augstāko apziņu.

Kad notiek atvērtu, līdzsvarotu un pieņemošu partneru satikšanās klusumā un pateicībā, Sirds vibrācijas sinhronizējas, caur sirds centru partneri pieslēdzas augstākai apziņai un piedzīvo garīgo atklāsmi ārpus laika un telpas.

Dalības maksa par 3 nodarbībām: 75 EUR.

Telpas kapacitāte un attiecīgi dalībnieku skaits ir neliels.

Aicina Juris Grave (Bharganath). Ceļotājs, pasaules un savas apziņas izzinātājis. Praktiķis. Personālās pašizaugsmes apmācību programmu autors un kursu vadītājs.Namaste!  Man ir 58 gadi, es esmu dzimis Latvijā. Manas dzīves lielās pārmaiņas  sākās pirms apmēram 14 gadiem, kad atskāru, ka vēlme izprast šis dzīves  dziļāko vērtību un atklāt savu patieso sūtību kļust pārāka par ērto  rutīnas gūstu. Es izmantoju savu iespēju izrauties no iestrēgšanas un  turpmākos gadus veltīju pašizziņai un garīgai izaugsmei. Es apceļoju  pasauli, izzinot dažādu garīgo skolu mācības, dzīvoju ašramos Indijā un  Dienvidamerikas džungļos, piedzīvoju transformējošus iekšējos ceļojumus  retrītos, askēzēs un kvestos, mācījos pie skolotājiem un meistariem. Jau  vairākus gadus es dalos ar vērtīgākām zināšanām, kuras ir palīdzējušas  manā ceļā un metodēm, kurām uzticos, kuras esmu krājis kā lielākos  dārgumus.

Ja man būtu jāvērtē savas garīgās pieredzes ietekmīgākos instrumentus, Tantras pāru meditācijas es nosauktu kā vienu no pirmajiem. Vismaz ņemot vērā to, kādas izmaiņas manā dzīvē tās sekmēja. Arī dēļ šis prakses kolosālās iedarbības jaudas (ja vien ļaut sev salīdzināt pāru prakses ar individuālo meditāciju tehnikām).

Un vēl arī dēļ tik vienkārša iemesla, ka šīs prakses ir baudpilnas. Sajūtas un stāvokļi kuros gribas būt un atgriezties vēl un vēl.

Juris Grave

Atsauksmes:

Atzīšos, mēs izdomājām nākt uz meditācijām vien lai pabūtu netraucēti viens ar otru kopā (mājās mums tādas iespējas nav). Taču atklājām daudz vairāk nekā bijām gaidījuši - milzīgu, bezgalīgu, nekad agrāk nepieredzētu sajūtu un emociju pasauli. Un tā ir Wow! Varu tikai iedomāties, kur vēl tā var mūs aizvest. Ir interese un vēlme iet dziļāk. Noteikti turpināsim.

Un arī mūsu ikdienas saskarsme, komunikācija, viss brīnišķīgā veidā mainās. Kļūst, īstāk, patiesāk.

Indra un Jānis

"Ļoti pārsteidzoši. Sākumā - “kas tas tāds ir, ko es te daru?” Bet nākamājā mirklī - “nav nemaz tik slikti!” Un tad tāda kā pašsaprotama miera un klusuma sajūta. Ta kā atgriešanās sen ilgotā un meklētā vietā. Laikam sirdī? Ir, jā priekš manis tas noteikti ir."

Alda

"Šajā meditāciju kursā pilnīgi mainījās mani uzskati par vīriešiem! Pirmkārt, patiešam, tik dažāda, atšķirīga un neatkārtojama enerģija. Es biju pārsteigta. Bet galvenais - meditācijās man atklājās tāds bezgalīgs dziļums, kas var atklāties tikai patiesīgumā. Un tas ir visiem. Un tas fascinē! Man atgriezās ticība, sirsnīgā pateicībā!"

Dace

"Es varu pateikt kā augstāko atdziņu - man blakus ir it kā cits vīrietis. Ar tādām īpašībām, kuras mani reāli pārsteidza. Jo zemapziņā jutu, ka meklēju mūsu saskārsmē ko vairāk, bet nevarēju, bet vienmēr atdūros kā pret sienu. Un tagad tas ir! Mēs tiekam klāt viens otram un es redzu izmaiņas gan sevī gan K."

Anda

"K:.. un es gribu piebilst ka mūsu ikdienas.. Komunikācija, kā tu saki - saskarsme. Ir mainijusies. Uzmanīgāka, vērtīgāka. Piekrītu, kad tu saki, ka mēs varam zaudēt enerģiju saskaroties un varam uzlādēt viens otru. It kā tik viegli. Bet to arī saprot tikai meditējot, laikam…"

Kaspars

"Tagad tikai redzu, cik ļoti bijām attālinājušies viens no otra. Kad saskarsme kļūst formāla, pastarpināta, tā nesniedz prieku. Un taisnība - ja mēs samierinamies, vai neievērojam vai arī meklējam vainu viens otrā, mēs paši sevi apzogam, jo tad attiecību kvalitāte un dzives kvalitāte ļoti cieš. Ļoti iesaku pāriem iemācīties un praktizēt. Tas aiztaupīs daudz nepatīkamus pārdzīvojumus."

Uldis

"Mēs ilgu laiku praktizējām katrs pēc savas programmas. Bieži pat vienā laikā un telpā, bet katrs pats par sevi. Šī ir kā jauna pasaule. Ļoti, ļoti jaudīgi. Tik daudz lietas atklājās, kuras agrāk neievērojām, kurās vajag tik vien kā apzinātības pienesumu. Un zināšanas, ar kurām Juris dalās, protams. …un jā, mēs bez tam jau dzīvojām draudzīgi un likās kas var mūs pārsteigt. Var!  Un ļoti tiešām patiesi. Tas atvērtās sirds pārdzīvojums viņš tiešām turpinās un es to jūtu dažas dienas pēc meditācijas un ja mums sanāk vēl pa nedēļas vidu pameditēt tad tā ir pavisam cita enerģija ar ko dzīvo, daudz saulaināka…"

Lāsma, Didzis

"Priekš manis šīs meditācijas ir atklāsme. Sākumā nebija viegli saslēgties un vienlaicīgi sekot tehnikas izpildei. Taču paldies Jurim par ļoti smalku, iejūtīgu vadīšanu. Un milzīgs paldies visiem dalībniekiem par atvērtību un labvēlību. No pirmās nodarbības es sajutu tādu tuvību un sirsnību it kā zinātu šos cilvēkus visu mūžu. Interesanti, mēs tiešām bijām radnieciskās dvēseles kas beidzot satikās, vai par tādiem kļuvām praktizējot? Paldies!""

Aigars

“Mūsu attiecības noteikti pieredz brīnišķīgas izmaiņas. Un tas ir viennozīmīgi pateicoties šīm meditācijām. Mēs sākām praktizēt arī patstāvīgi, mājās. Tas uzreiz neiet tik labi kā šeit, bet ar katru reizi arvien labāk un tas sagādā aizvien lielāku baudu”...

Gita

“Un es ievēroju vēl tādu intersantu parādību - es sāku redzēt ārkartīgi krāsainus, ļoti interesantus sapņus. Ar tādiem sižētiem, ka Holivudas filmas “var atpūsties”. Ļoti iespaidīgi un ļoti pateicīgs esmu praksēm”..

Druvis

"Mums grūtākais ir mājās sarunāt un atrast to kopējo laiku. Bet kad atkal saņemamies, vai arī šeit meditējot, tā iekšējā sirds balss tev sakā - nu jā! Nu jā! Tas ir “Tas”, kur tu tik ilgi biji?.

Pēc tam arī staigā tāds.. apgarots, visi uz tevi skatās, nu jā laikam tas ir arī uz āru redzams.. - Un interese vienam pret otru jūtami pastiprinājusies, pievilcība un juteklība. Un arī sekss līdz ar to, nesalīdzināmi. Tagad tas nav vairs kā pierasts, un ja būt atklātam, zaudējis asumu.. bet tagad ir neparedzams, ar jaunām enerģijām. Aizraujošs. Un zinu, mēs vēl esam ceļa sākumā, bet sajūtu to, ko tu sauci par sirds aicinājumu, to nevar aprakstīt, protams, bet jā tajā ir liels spēks, patiesība, miers.. Un tā spēja dalīties ar to, nevis gaidīt no partnera, bet dot  no sevis."

Guna, Aivars

Lūk, vēl notikumi, kuri varētu tevi ieinteresēt:

1. Pavasara spēka retrīts vīriešiem - 03.-05. maijā

2. Kurss Integrētā vīrišķība - no 10. maija

3. Mīlestības valoda. Tantras meditāciju retrīts Elpārēs - 07.-09. jūnijā

4. Sakrālais Ceļojums — retrīts uz maģiskās Ibizas salas - 19.-25. oktobrī

Dalīties

Sazinies ar mums

Raksti mums savus interesējušos jautājumus uz: 

info@garavasara.com

Seko mums:

  • Facebook
  • you-tube

Vai sazinies ar mums, atstājot savu ziņu šeit:

yantra.png

Paldies par ziņu!

bottom of page