top of page

trešd., 10. janv.

|

Rīga

Tantras meditāciju vakars Shiva&Shakti

Registration is closed
See other events
Tantras meditāciju vakars Shiva&Shakti
Tantras meditāciju vakars Shiva&Shakti

Laiks un Vieta

2024. g. 10. janv. 18:30 – 21:00

Rīga, Aleksandra Čaka iela 67, Centra rajons, Rīga, LV-1011, Latvia

Viesi

Par pasākumu

Ja jūti ilgas pēc dziļākas sevis izpratnes, vēlies paplašināt savas robežas un apzināt sevī jaunas spējas; Ja vēlies atklāt mīlestības zinātnes Tantras brīnišķīgo izaugsmes ceļu, sāc ar praktiskiem soļiem - apgūsti meditāciju tehnikas individuālajām un pāru praksēm, domubiedru grupā ar pieredzējušu pavadoni.

Mēs tiksimies mājīgā studijā, Rīgas centrā, trešdien, 10. jnavārī pl.18:30-21:00.

Iepazīsim tantras maģiju, apgūsim meditācijas pamatus un īpašas tehnikas, pieredzēsim skaistus iekšējos ceļojumus un sagatavosimies nākamajām, dziļākam līmenim.

Telpas kapacitāte un attiecīgi dalībnieku skaits ir ierobežots (neliels).

Aicina Juris Grave (Bharganath). Ceļotājs, pasaules un savas apziņas izzinātājis. Praktiķis. Personālās pašizaugsmes apmācību programmu autors un kursu vadītājs.Namaste!  Man ir 58 gadi, es esmu dzimis Latvijā. Manas dzīves lielās pārmaiņas  sākās pirms apmēram 14 gadiem, kad atskāru, ka vēlme izprast šis dzīves  dziļāko vērtību un atklāt savu patieso sūtību kļust pārāka par ērto  rutīnas gūstu. Es izmantoju savu iespēju izrauties no iestrēgšanas un  turpmākos gadus veltīju pašizziņai un garīgai izaugsmei. Es apceļoju  pasauli, izzinot dažādu garīgo skolu mācības, dzīvoju ašramos Indijā un  Dienvidamerikas džungļos, piedzīvoju transformējošus iekšējos ceļojumus  retrītos, askēzēs un kvestos, mācījos pie skolotājiem un meistariem. Jau  vairākus gadus es dalos ar vērtīgākām zināšanām, kuras ir palīdzējušas  manā ceļā un metodēm, kurām uzticos, kuras esmu krājis kā lielākos  dārgumus.

Dalīties

Sazinies ar mums

Raksti mums savus interesējušos jautājumus uz: 

info@garavasara.com

Seko mums:

  • Facebook
  • you-tube

Vai sazinies ar mums, atstājot savu ziņu šeit:

yantra.png

Paldies par ziņu!

bottom of page