top of page

pirmd., 15. janv.

|

Zoom

Tantra — garīgais ceļš divatā. Vebinārs

Registration is closed
See other events
Tantra — garīgais ceļš divatā. Vebinārs
Tantra — garīgais ceļš divatā. Vebinārs

Laiks un Vieta

2024. g. 15. janv. 18:30 – 20:00

Zoom

Viesi

Par pasākumu

Vai piekrītat, ka attiecības ir viena no svarīgākajām dzīves vērtībām?

Ka spēja veidot dziļas, mīlošas un iedvesmojošas attiecības nosaka to, cik piepildīta var būt mūsu dzīve?Un atdzīsim — attiecību veidošana ir viens no jaudīgākajiem un nežēlīgākiem dzīves izaicinājumiem - tās var sniegt neiedomājamus ieguvumus, bet var ievainot, iztukšot un iznīcināt. Jo ievērojiet — neviens mums nav mācījis šīs svarīgās dzīves zinātnes principus, nozīmi, dziļāko jēgu un augstāko sūtību. Tādēļ ir vien likumsakarīgi, ka vairums cilvēku (ar lielu iespējamību, ka arī Tu), dēļ šīs neizpratnes cieš: jūtas nelaimīgi iestrēguši, nesaprasti un nepieņemti.

Uzmanību! Ja jums šāds bezspēcības stāvoklis apmierina, tālāk nelasiet jo nākošā rindkopā jūs uzzināsiet (un nevarēsiet vairs nezināt)) ka šo nelabvēlīgo tendenci var transformēt vien dažos secīgos soļos!

Jā, ja! Gan cīņā, gan nolemtībā, gan ilgās, gan aizvainojumā, gan naidā velti izplūstošo enerģiju pagriezt pareizā virzienā un izmantot to savas dzīves uzplaukumam. Protams, tas būs jādara tev pašām un prasa zināmu piepūli, tāpat šīs izmaiņas nenotiek vienā mirklī. Taču jau vien atklājot attiecību dziļāko jēgu un augstāko sūtību, jūs iedarbināsiet dziļus, transformējošus un dziedinošus processus un iepējams tejupat spēsiet novērot izmaiņas jūsu smalkākajās sajūtās. Tieši to es aicinu jūs pierdzēt vebinārā, kurš būs veltīts dziļākai izpratnei par partnerattiecībām un mīlestību.

Vebinārs "Tantra  garīgais ceļš divatā" 15. janvārī. pl . 18:30

Par attiecību augstāko sūtību. Garīgo ceļu divatā, Tantru un nezināmām saskarsmes dimensijām.

Jā, arī lieliskiem mīlniekiem un pat visnotaļ draudzīgās partnerattiecībās un izdevīgās savienībās agri vai vēlu iestājās krīzes, šīs attiecības nonāk strupceļā un tā tālāk.. Jūs jau zināt. Un jo ātrāk jūs nonāksiet pie jautājuma — ko tālāk? — jo lielāka iespēja šo enerģiju pagriezt radošā virzienā un atklāt savas apslēptās spējas un resursus.

Zinot virzienu, izmantojot rīcībā esošos instrumentus, jūsu garīgā atmošanās un brīnišķīgās pārvērtības partnerattiecībās notiek nesalīdzināmi spējāk nekā individuāli.

Kādēļ šis garīgais ceļš divatā ir 4x ātrāks un tikpat bistamāks par individuālo garīgās attīstības ceļu. Un kādēļ mēs tomēr iesakām jums, kaut arī piesardzīgi, šo skaistāko no pāru attīstības ceļiem — Sirds Tantru.

  • Mēs apzināsim Vīrišķā un Sievišķā savienošanos augstākajā un smalkākajā — garīgajā līmenī;
  • Atklāsim un iepazīsimies ar meditatīvām saskarsmes praksēm;
  • Iepazīsim mīlestības zinātnes Tantras principus;
  • Iepazīsim Tantras meditāciju  elementus, praktizējot pārī vai vienatnē;
  • Atbildēšu uz jūsu jautājumiem un ieteikšu turpmākos soļus.

Dalība vebināra ir bez maksas.

Vebināru vadīs Juris (Bharganath) Grave.

Ceļotājs, pasaules un savas apziņas izzinātājis. Praktiķis. Personālās pašizaugsmes apmācību programmu autors un kursu vadītājs.

Namaste! Man ir 58 gadi, es esmu dzimis Latvijā. Manas dzīves lielās  pārmaiņas  sākās pirms apmēram 13 gadiem, kad atskāru, ka vēlme izprast  šis dzīves  dziļāko vērtību un atklāt savu patieso sūtību kļust pārāka  par ērto  rutīnas gūstu. Es izmantoju savu iespēju izrauties no  iestrēgšanas un  turpmākos gadus veltīju pašizziņai un garīgai  izaugsmei. Es apceļoju  pasauli, izzinot dažādu garīgo skolu mācības,  dzīvoju ašramos Indijā un Dienvidamerikas džungļos, piedzīvoju  transformējošus iekšējos ceļojumus  retrītos, askēzēs un kvestos,  mācījos pie skolotājiem un meistariem.

Jau  vairākus gadus es dalos ar vērtīgākām zināšanām, kuras ir  palīdzējušas  manā ceļā un metodēm, kurām uzticos, kuras esmu krājis kā  lielākos  dārgumus.

Dalīties

Sazinies ar mums

Raksti mums savus interesējušos jautājumus uz: 

info@garavasara.com

Seko mums:

  • Facebook
  • you-tube

Vai sazinies ar mums, atstājot savu ziņu šeit:

yantra.png

Paldies par ziņu!

bottom of page