top of page

piektd., 20. sept.

|

Elpāres

Tantra - aizmirstā mīlestības valoda

Tantras meditāciju retrīts

Tantra - aizmirstā mīlestības valoda
Tantra - aizmirstā mīlestības valoda

Laiks un Vieta

2024. g. 20. sept. 12:00 – 2024. g. 22. sept. 16:30

Elpāres, Līgatne parish, Latvia

Par pasākumu

Draugi, ceļabiedri, mīlnieki un gargie meklētāji!

Aicinu piedzīvot skaistu, transformējošu iekšējo Ceļojumu! 

Šis ir brīnišķīgs un mistisks ceļojums savā iekšējā pasaulē, iespēja atklāt līdz šim nezināmas dimensijas, savus apslēptos resursus un spējas, piedzīvot apziņu un dzīvi mainošus stāvokļus un atklāsmes.

Tas ir pirmkārt individuāls process, iespēja rast savu iekšējo harmoniju, atvērt Sirdi, kļūt atvērtam un neatvairāmam priekš visas pasaules.

Mēs iemācīsimies sajust, atbrīvot, vadīt savu enerģiju un ne tikai — ar viedās mācības Tantras  gādību, mūsu rīcībā būs instrumenti, kas palīdzēs savienoties ar savu centru — Sirds enerģiju miera, spēka un vieduma krustpunktā, vietā, kurā sevi sāk izpaust Mīlestība.

Ļoti dziļš un apziņu transformējošs un tai pat laikā ļoti gaišs, viegls un priecīgs process.

Ceļojums no kura vēl neviens nav atgriezies pērnais.

Tantras ceļš —  atbrīvojot savas energījas plūsmu, mes spējam virzīt, vadīt un transformēt tās aizvien smalkākās un augstākās dzīves izpausmes un formās. Tādējādi paplašinot savu apziņu, padaram savu dzīvi piepildītāku, laimīgāku. Savienojoties Sirdī, apzināta energija transformeējas Mīlestībā, tajā mēs varam savienoties ar savu dievišķo dabu.

Saviem iekšējiem procesiem izmantosim:

  • Dāžādas (tai skaitā dinamiskās) meditācijas;
  • Elpošanas tehnikas;
  • Asanas un speciālus kustību kompleksus
  • Transpersonālo ceļojumu prakses;
  • Ķermeniskās, emocionālās, dzimtas terāpijas un citas pašdziedinošās tehnikas;
  • Tantras individuālās un kolektīvās prakses;
  • Sirds meditācijas;
  • Tantras sakrālos rituālus.

Pieredzot un izprotot Tantras principus, tev pavērsies dziļāka izpratne par savu dvēseles ceļojumu un attiecību patieso un dziļāko sūtību.

Atverot Sirdi mēs saņemam piekļuvi zināšanām, kuras atklāj lietu un notikumu patieso būtību, norāda mums patiesās vērtības un nceļu pie tām.

Tiem, kuri ir pieredzējuši sirds atvēŗsanos, iegūst  super īpašības un spēj pārvērst savu dzīvi.

Svarīgi zināt pirms piesakies:

Šis retrīts ir pašizaugsmes un garīgās transformācijas process, tas ir pielāgots bez partnera. Taču mēs respektējam arī pāru vēlmi atsevišķās meditācijās veikt kopā. 

* Neviena no retrīta praksēm neparedz seksuālas vai jebkādas citas fiziskas, personīgo robežu pārkāpjošas darbības.

Kā tas notiks:

Mēs tiksimies nelielā domubiedru grupā, ļoši īpašā spēka vietā, brīnišķīgā komfortablā, ģimenes retrītu centrā Elpāres, piektdien, 20. septembrī, (ierašanās līdz pl. 11:00, sākums pl. 12:00), savukārt atvadīsimies svētdien, 22. septembrī ap pl. 16:30. Iekļautajā laikā praktizēšanai ir atvēlēts laiks no 7:00 rīta (sestd. un sv.) līdz 21:30 (piektd. un sestd.).

Prakses un meditācijas ir sadalītas blokos, pa 1,5 st. 

Starp blokiem  ir nelielas (15 min.) tējas pauzes un lielās (1,5 st.) brokastu, pusdienu un vakariņu pauzes.

Mūsu rīcībā būs plaša meditāciju zāle, naktsmītnes ērtās, komfortablās iztabās, ar mīlestību gatavots, speciāls veģetrārais un vegānais tantriskais super ēdiens no Oskara (Oshcha).

Un savukārt es, Juris Grave (Bharganath),  piedāvāšu sevi kā pieredzējušu, uzmanīgu un drošu pavadoni.

Šo retrītu formātu mēs izveidojām kopā ar manu partneri un dzīvesbedri Bhavani, balstoties uz savu pieredzi un daloties ar izprastām un novērtētām metodēm un tehnikām. Mēs vadam šos Tantras retrītus kopš 2016. gada, to skaits ir pārsniedzis divus desmitus un to ģeografija plešas pāri Eiropas robežām.

Juris Grave (Bharganath) - ceļotājs, pasaules un savas apziņas izzinātājis. Praktiķis. Personālās pašizaugsmes apmācību programmu autors un kursu vadītājs.

Namaste! Man ir 59 gadi, es esmu dzimis Latvijā. Manas dzīves lielās  pārmaiņas  sākās pirms apmēram 15 gadiem, kad atskāru, ka vēlme izprast  šis dzīves  dziļāko vērtību un atklāt savu patieso sūtību kļust pārāka  par ērto  rutīnas gūstu. Es izmantoju savu iespēju izrauties no  iestrēgšanas un  turpmākos gadus veltīju pašizziņai un garīgai  izaugsmei. Es apceļoju  pasauli, izzinot dažādu garīgo skolu mācības,  dzīvoju ašramos Indijā un Dienvidamerikas džungļos, piedzīvoju  transformējošus iekšējos ceļojumus  retrītos, askēzēs un kvestos,  mācījos pie skolotājiem un meistariem.

Jau  vairākus gadus es dalos ar vērtīgākām zināšanām, kuras ir  palīdzējušas  manā ceļā un metodēm, kurām uzticos, kuras esmu krājis kā  lielākos  dārgumus.

Dalības maksa:

380 EUR* (ieskaitot naktsmītnes lieliskos apartamentos un speciāli uz vietas gatavotas 7 maltītes)

Šī ir "agro putnu" dalības maksa.

*Par atlaidēm pāriem un "īpašiem gadījumiem" lūdzu sazinaties ar mani info@garavasara.com 

No 06.septembra — 430 EUR.

Lai piereģistrētos, aizpildi pieteikuma formu.

Es būšu priecīgs dalīties ar savu pieredzi un zināšanām, efektivākajām un jaudīgākajām praksēm, kuras kā dārgumus esmu krājis lai nodotu patiesiem meklētājiem.

Lūk trīs minūšu video par ši kursa īpašām, apslēptām vērtībām un dažas liecības par tām: https://www.youtube.com/watch?v=10OUtSlUnOQ

Dažas atsauksmes no iepriekšējiem retrītiem:

"Ar patiesu vieglumu sajutu sevi, savu klātbūtni, mieru prātā un sirdī retrītā. Uz retrītu devos pēc klātesamības un vieglas būšanas ar sevi. Izbaudīju un apzinājos cik svarīgi ir veltīt laiku sev, un apzinājos atkārtoti cik patīkami būt uzmanīgam un rūpēties par partneri vai jeb kuru citu enerģiju blakus.  Tantra man retrīta mācīja nevērtēt un pieņemt būšanu, saņemt un dot labāko ka varu attiecīgajā situācijā sev un partnerim. Situāciju pieņemšanu un miera atrašanu sevī man iedeva burtiski atbraucot mājas, burtiski uzreiz :) Ieraudzīju, ieelpoju, pieņēmu un devos mājās !  Paldies par visām praksēm un īpaši par dzīves mācībām.  Turpinām spīdēt ar pilnu mīlestību  - PALDIES, NAMASTE!" Gints

''Jau kādu laiku vēlējos iepazīties ar tantras valodu dziļāk, bet mani atturēja dažādas atsauksmes, ko biju dzirdējusi par acīmredzamo “wow” pieredzi ķermeņa baudai. Es vēlējos iepazīt tantru dziļāk par acīmredzamo. Vēl dziļāk par kosmisku baudas pieredzi. Esmu vairāk kā gandarīta un piepildīta par šo īso bet jaudīgo tikšanos -  Jura patiesajā un maigajā vadībā atklāju ceļu uz savas dvēseles mājām, atklāju valodu, ko sevī jūtu, bet nespēju ne definēt, ne izteikt vārdos. Tā ir tantras valoda. “Paldies” šķiet pārāk vienkāršs vārds lai aprakstītu milzīgo pateicību, ko izjūtu, bet tāpat, Paldies Juri, par šo tikšanos, par šo iepazīšanos. Šis ir tikai mana ceļa sākums.'' Katrīna

"Es izjūtu milzīgu gandarījumu un pateicību par šo skaisto pieredzi un piedzīvojumu kopā ar visiem cilvēkiem un abiem skolotājiem. Sajūsmā par jaunām atklāsmēm, lielāku sevis iepazīšanu un izzināšanu. Fascinēja visasmeditācijas un prakses. Bija brīži, kad jākāpj sev pāri un jāatveras vēl vairāk, lai iepazītunezināmo. Visvairāk mani pārsteidza stāvokļi pēc tantras meditācijām - tirpiņas, kas bija pirkstu galos un vēlāk pārauga milzīgā enerģijas strāvojumā caur visu roku. Pateicoties īstajām sakritībām zinu, ka tantra tiks pilnveidota manā dzīvē un caur šo praksi esmu gatava sasniegt jaunas virsotnes. PALDIES, NAMASTE!" Rita

"Es jūtos brīnišķigi, gaismas un svaigas elpas pilns! Zinu, ka pēc šim trīm dienām mana dzīve un tas kā es raugos uz pasauli būs citādāki. Es esmu atradis ceļu, kuru vēlos turpmāk dzīvē iet. Es esmu ieraudzījis pasauli savādāku uz zinu, ka ir kaut kas vairāk kā īslaicīgas bauda un prieki. Pa šīm dienām manī nostriprinājās pārliecība, ka es esmu ne tikai fiziska, bet arī enerģētiska būtne, ka tādi mēs esam visi un šajā ziņā nav nozīmes paša un sociālās pasaules radītajam tēlam." Agris

Vairāk atsauksmes lasi šeit >>>

Lūk, vēl notikumi, kuri varētu tevi ieinteresēt:

1. Sakrālais Ceļojums — retrīts uz maģiskās Ibizas salas - 19.-25. oktobrī

Dalīties

Sazinies ar mums

Raksti mums savus interesējušos jautājumus uz: 

info@garavasara.com

Seko mums:

  • Facebook
  • you-tube

Vai sazinies ar mums, atstājot savu ziņu šeit:

yantra.png

Paldies par ziņu!

bottom of page