top of page

piektd., 13. okt.

|

Elpāres

Tantra - aizmirstā mīlestības valoda

Tantras meditāciju retrīts

Registration is closed
See other events
Tantra - aizmirstā mīlestības valoda
Tantra - aizmirstā mīlestības valoda

Laiks un Vieta

2023. g. 13. okt. 12:00 – 2023. g. 15. okt. 17:00

Elpāres, Līgatne parish, Latvia

Viesi

Par pasākumu

Draugi, ceļabiedri, mīlnieki un gargie meklētāji!

Aicinu piedzīvot skaistu, transformējošu iekšējo Ceļojumu! 

Šis ir brīnišķīgs un mistisks ceļojums savā iekšējā pasaulē, iespēja atklāt līdz šim nezināmas dimensijas, savus apslēptos resursus un spējas, piedzīvot apziņu un dzīvi mainošus stāvokļus un atklāsmes.

Priekš partneriem un mīlniekiem tas ir ceļš attiecību bezgalīgā dziļumā, iespēja padarīt tās par dziedinošu un iedvesmojošu radniecisko dvēseļu satikšanos.

Priekš vientuļniekiem, iespēja rast savu iekšējo harmoniju, atvērt Sirdi un klūt atvērtiem un neatvairāmiem priekš visas pasaules.

Mēs iemācīsimies sajust, atbrīvot, vadīt savu enerģiju un ne tikai — ar viedās mācības Tantras  gādību, mūsu rīcībā būs instrumenti, kas palīdzēs savienoties ar savu centru — Sirds enerģiju miera, spēka un vieduma krustpunktā, vietā, kurā sevi sāk izpaust Mīlestība.

Ļoti dziļš un apziņu transformējošs un tai pat laikā ļoti gaišs, viegls un priecīgs process.

Ceļojums no kura vēl neviens nav atgriezies pērnais.

Šajā retrītā mēs praktizēsim individuālās un pāru meditāciju tehnikas un izbaudīsim kolektīvās enerģijas transformējošo spēku.

Tantras ceļš —  atbrīvojot savas energījas plūsmu, mes spējam virzīt, vadīt un transformēt tās aizvien smalkākās un augstākās dzīves izpausmes un formās. Tādējādi paplašinot savu apziņu, padaram savu dzīvi piepildītāku, laimīgāku. Savienojoties Sirdī, apzināta energija transformeējas Mīlestībā, tajā mēs varam savienoties ar savu dievišķo dabu.

Saviem iekšējiem procesiem izmantosim:

  • Dāžādas (tai skaitā dinamiskās) meditācijas;
  • Elpošanas tehnikas;
  • Kustību, deju, transpersonālo ceļojumu prakses;
  • Ķermeniskās, emocionālās, dzimtas terāpijas un citas pašdziedinošās tehnikas;
  • Tantras pāru prakses;
  • Sirds meditācijas;
  • Tantras sakrālos rituālus.

Pieredzot un izprotot Tantras saskarsmes un prakses principus, tev pavērsies dziļāka izpratne par savu dvēseles ceļojumu un attiecību patieso un dziļāko sūtību.

Svarīgi zināt pirms piesakies:

Šis retrīts ir pašizaugsmes un garīgās transformācijas process, tas ir pielāgots gan pāriem (jums nav jābūt partneriem dzīvē, pietiek ar atvērtību, savstarpējām simpātijām un uzticēšanos), gan dalībniekiem bez partnera.  Visas praktiskās nodarbības ir individuāls process, kas var tikt padziļināts darbā ar partneri un grupā.

* Neviena no retrīta praksēm neparedz seksuālas vai jebkādas citas fiziskas, personīgo robežu pārkāpjošas darbības.

Kā tas notiks:

Mēs tiksimies nelielā domubiedru grupā (14-18 dalībnieki) ļoši īpašā spēka vietā, brīnišķīgā komfortablā, ģimenes retrītu centrā Elpāres, piektdien, 13. oktobrī, (ierašanās līdz pl. 11:00, sākums pl. 12:00), savukārt atvadīsimies svētdien, 15. oktobrī ap pl. 16:30. Iekļautajā laikā praktizēšanai ir atvēlēts laiks no 7:00 rīta (sestd. un sv.) līdz 21:30 (piektd. un sestd.).

Prakses un meditācijas ir sadalītas blokos, pa 1,5 st. 

Starp blokiem  ir mazās (15 min.) tējas pauzes un lielās (1,5 st.) brokastu, pusdienu un vakariņu pauzes.

Mūsu rīcībā būs plaša meditāciju zāle, naktsmītnes ērtās, komfortablās iztabās, ar mīlestību gatavots, speciāls veģetrārais un vegānais tantriskais super ēdiens no Oskara (Oshcha).

Un savukārt es, Juris Grave (Bharganath),  piedāvāšu sevi kā pieredzējušu, uzmanīgu un drošu pavadoni.

Lūdzu, noskaties manu video aicinājumu.

Šo retrītu formātu mēs izveidojām kopā ar manu partneri un dzīvesbedri Bhavani, balstoties uz savu pieredzi un daloties ar izprastām un novērtētām metodēm un tehnikām. Mēs vadam šos Tantras retrītus kopš 2016. gada, to skaits ir pārsniedzis divus desmitus un to ģeografija plešas pāri Eiropas robežām.

Juris Grave (Bharganath) - ceļotājs, pasaules un savas apziņas izzinātājis. Praktiķis. Personālās pašizaugsmes apmācību programmu autors un kursu vadītājs.

Namaste! Man ir 57 gadi, es esmu dzimis Latvijā. Manas dzīves lielās  pārmaiņas  sākās pirms apmēram 13 gadiem, kad atskāru, ka vēlme izprast  šis dzīves  dziļāko vērtību un atklāt savu patieso sūtību kļust pārāka  par ērto  rutīnas gūstu. Es izmantoju savu iespēju izrauties no  iestrēgšanas un  turpmākos gadus veltīju pašizziņai un garīgai  izaugsmei. Es apceļoju  pasauli, izzinot dažādu garīgo skolu mācības,  dzīvoju ašramos Indijā un Dienvidamerikas džungļos, piedzīvoju  transformējošus iekšējos ceļojumus  retrītos, askēzēs un kvestos,  mācījos pie skolotājiem un meistariem.

Jau  vairākus gadus es dalos ar vērtīgākām zināšanām, kuras ir  palīdzējušas  manā ceļā un metodēm, kurām uzticos, kuras esmu krājis kā  lielākos  dārgumus.

Dalības maksa:

380 EUR (ieskaitot naktsmītnes un ēdināšanu),

Šī ir "agro putnu" dalības maksa.

No 29.09. — 430 EUR.

Lai piereģistrētos, aizpildi pieteikuma formu.

Es būšu priecīgs dalīties ar savu pieredzi un zināšanām, efektivākajām un jaudīgākajām praksēm, kuras kā dārgumus esmu krājis lai nodotu patiesiem meklētājiem.

Dažas atsauksmes no iepriekšējiem retrītiem:

'' Jau kādu laiku vēlējos iepazīties ar tantras valodu dziļāk, bet mani atturēja dažādas atsauksmes ko biju dzirdējusi par acīmredzamo “wow” pieredzi ķermeņa baudai. Es vēlējos iepazīt tantru dziļāk par acīmredzamo. Vēl dziļāk par kosmisku baudas pieredzi. Esmu vairāk kā gandarīta un piepildīta par šo īso bet jaudīgo tikšanos -  Jura patiesajā un maigajā vadībā atklāju ceļu uz savas dvēseles mājām, atklāju valodu ko sevī jūtu bet nespēju ne definēt ne izteikt vārdos. Tā ir tantras valoda. “Paldies” šķiet pārāk vienkāršs vārds lai aprakstītu milzīgo pateicību  ko izjūtu, bet tāpat, Paldies Juri, par šo tikšanos, par šo iepazīšanos. Šis ir tikai mana ceļa sākums.'' Katrīna

"Es izjūtu milzīgu gandarījumu un pateicību par šo skaisto pieredzi un piedzīvojumu kopā ar visiem cilvēkiem un abiem skolotājiem. Sajūsmā par jaunām atklāsmēm, lielāku sevis iepazīšanu un izzināšanu. Fascinēja visasmeditācijas un prakses. Bija brīži, kad jākāpj sev pāri un jāatveras vēl vairāk, lai iepazītunezināmo. Visvairāk mani pārsteidza stāvokļi pēc tantras meditācijām - tirpiņas, kas bija pirkstu galos un vēlāk pārauga milzīgā enerģijas strāvojumā caur visu roku. Pateicoties īstajām sakritībām zinu, ka tantra tiks pilnveidota manā dzīvē un caur šo praksi esmu gatava sasniegt jaunas virsotnes. PALDIES, NAMASTE!" Rita

"Es jūtos brīnišķigi, gaismas un svaigas elpas pilns! Zinu, ka pēc šim trīm dienām mana dzīve un tas kā es raugos uz pasauli būs citādāki. Es esmu atradis ceļu, kuru vēlos turpmāk dzīvē iet. Es esmu ieraudzījis pasauli savādāku uz zinu, ka ir kaut kas vairāk kā īslaicīgas bauda un prieki. Pa šīm dienām manī nostriprinājās pārliecība, ka es esmu ne tikai fiziska, bet arī enerģētiska būtne, ka tādi mēs esam visi un šajā ziņā nav nozīmes paša un sociālās pasaules radītajam tēlam." Agris

Vairāk atsauksmes lasi šeit >>>

Lūk, ieskaties arī citos aktuālos pasākumos:

1. Online/video kurss "Tantras viedums un attiecību māksla" no 27. oktobra

2. Tantras meditāciju kurss "Shiva-Shakti" no 08. novembra, Rīgā

Dalīties

Sazinies ar mums

Raksti mums savus interesējušos jautājumus uz: 

info@garavasara.com

Seko mums:

  • Facebook
  • you-tube

Vai sazinies ar mums, atstājot savu ziņu šeit:

yantra.png

Paldies par ziņu!

bottom of page