top of page

trešd., 05. jūn.

|

Būtība Rezidence

Skaņu okeāns

Ekstātisks meditatīvs ceļojums

Tickets are not on sale
See other events
Skaņu okeāns
Skaņu okeāns

Laiks un Vieta

2024. g. 05. jūn. 19:00 – 21:00

Būtība Rezidence, Aleksandra Čaka iela 67-69 4 st, Centra rajons, Rīga, LV-1011, Latvia

Viesi

Par pasākumu

Pasaules multiinstrumentālista - mūziķa PEPE DANZA 

ceļojums skaņu piedzīvojumā – mūzikā, dejā un meditācijā

Aicinām jūs uz neaizmirstamu vakaru, kurā izkust, sadalīties un savienoties ar mūzikas skaņu okeanu! 

Izmantojiet šo iespēju - satikt un sajust šo unikālo personību multi instrumentālitu virtuozu, kurš   spēj ne tikai sagādāt dziļus ekstatiskus pārdzīvojumus, bet arī aizvest šajā mūzikas plūsmā līdz totālam iekšējam klusumam.

Pepe Jozefs Danza pārstāv mūsdienu mūziķu paaudzi, kurai svarīgi pacelties pāri jebkādiem garīguma, kultūras, teritorijas vai mūzikas tradīciju ierobežojumiem, tādējādi dziļi izprotot un integrējot gan austrumu, gan rietumu tradicionālās mūzikas formas. Mākslinieka dzīve un radošā darbība ietiekusies Dienvidamerikā un ASV, Eiropā, Āzijā un Āfrikā, tā muzikālajā izpausmē rosinot starpkulturālu radošuma plašumu

Pēc gadiem ilgas klaiņošanas pa planētu, studējot, izpildot un  praktizējot dažādu tradicionālo mūziku un instrumentus (Sitāra un  Bansuri Indijā, Brazīlijas perkusijas, Āfrikas Djembe, ģitāra  Dienvidamerikā un Spānijā u.c.), kā arī džeza un roka/popa mūziku. Pepe beidzot nokļuva Japānā, kur viņš nodzīvoja trīs gadus, intensīvi  pētot Šakuhači kopā ar Sensei Tanaka Komei un Džonu Kaizanu Neptūnu. Viņš arī padziļināja savu budisma studijas un praksi, kuras iesākās  Ziemeļamerikā un turpināja Indijā, ilgstoši uzturoties dzen tempļos.

“Man ir bijis tas gods būt nominētam Kanādā neskaitāmām balvām kā  izpildītājam, ierakstu māksliniekam un komponistam teātra, dejas un  dokumentālajām filmām.

Es dzīvoju no dziļas pārliecības un pieredzes par to, ka mūzika ir  spēcīgs pārveidojošs spēks un ka Cilvēce un mūsu dārgā planēta Zeme ir  gatavas pārejai uz augstāku frekvenci. Es uzskatu, ka mūzikai ir liela  nozīme šajā maiņā, un es esmu šeit, lai kalpotu šim darbam, lai arī kādā  veidā un kurā vietā mani sauc.” Pepe Danza

Pepem pieder vairāk kā 300 pasaules mūzikas instrumentu kolekcija, no kuras viņš spēlē kā pūšamos, tā sitaminstrumentus un stīgu instrumentus. Īpaši tuvas Pepem ir afrolatīņu bungu spēles tradīcijas, japāņu Zen Shakuhacki flauta un Sound Healing zinātnes praktizēšana.

Pepe Jozefs Danza ikvienu aicina piedzīvot unikālu skaņu ceļojumu 5. jūnijā pl. 19:00 Būtība Rezidence (Rīgā, A. Čaka ielā 67/69  (nākot no Matīsa ielas puses, mājas 3. durvis vai nākamās aiz Teātra studijas). Kods 17*4040 , jākāp 4.stāvā, melnas durvis labajā pusē.

Dalība pasākumā: 25 EUR

Dalīties

Sazinies ar mums

Raksti mums savus interesējušos jautājumus uz: 

info@garavasara.com

Seko mums:

  • Facebook
  • you-tube

Vai sazinies ar mums, atstājot savu ziņu šeit:

yantra.png

Paldies par ziņu!

bottom of page