top of page

trešd., 07. dec.

|

Rīga

Shiva & Shakti. Tantras meditāciju vakars

Shiva & Shakti. Tantras meditāciju vakars
Shiva & Shakti. Tantras meditāciju vakars

Laiks un Vieta

2022. g. 07. dec. 18:30

Rīga, Aleksandra Čaka iela 67, Centra rajons, Rīga, LV-1011, Latvia

Par pasākumu

Ja jūti ilgas pēc dziļākas sevis izpratnes, vēlies paplašināt savas robežas un apzināt sevī jaunas spējas; Ja vēlies atklāt mīlestības zinātnes Tantras brīnišķīgo izaugsmes ceļu, sāc ar praktiskiem soļiem - apgūsti meditāciju tehnikas individuālajām un pāru praksēm, domubiedru grupā ar pieredzējušu pavadoni.

Mēs tiksimies mājīgā studijā, Rīgas centrā, 7. decembrī, pl.18:30-21:00.

Iepazīsim tantras maģiju, apgūsim meditācijas pamatus un īpašas tehnikas, pieredzēsim skaistus iekšējos ceļojumus un sagatavosimies nākamajām, dziļākam līmenim.

Dalības maksa: 25 EUR

Telpas kapacitāte un attiecīgi dalībnieku skaits ir ierobežots (neliels).

Pieteikties var individuāli vai pārī, rakstiet uz info@garavasara.com.

Aicina Juris Grave (Bharganath)

Ceļotājs, pasaules un savas apziņas izzinātājis. Praktiķis. Personālās pašizaugsmes apmācību programmu autors un kursu vadītājs.

Namaste!  Man ir 57 gadi, es esmu dzimis Latvijā. Manas dzīves lielās pārmaiņas  sākās pirms apmēram 13 gadiem, kad atskāru, ka vēlme izprast šis dzīves  dziļāko vērtību un atklāt savu patieso sūtību kļust pārāka par ērto  rutīnas gūstu. Es izmantoju savu iespēju izrauties no iestrēgšanas un  turpmākos gadus veltīju pašizziņai un garīgai izaugsmei. Es apceļoju  pasauli, izzinot dažādu garīgo skolu mācības, dzīvoju ašramos Indijā un  Dienvidamerikas džungļos, piedzīvoju transformējošus iekšējos ceļojumus  retrītos, askēzēs un kvestos, mācījos pie skolotājiem un meistariem.

Jau  vairākus gadus es dalos ar vērtīgākām zināšanām, kuras ir palīdzējušas  manā ceļā un metodēm, kurām uzticos, kuras esmu krājis kā lielākos  dārgumus.

Dalīties

Sazinies ar mums

Raksti mums savus interesējušos jautājumus uz: 

info@garavasara.com

Seko mums:

  • Facebook
  • you-tube

Vai sazinies ar mums, atstājot savu ziņu šeit:

yantra.png

Paldies par ziņu!

bottom of page