top of page

sestd., 19. okt.

|

Ibiza

Sakrālais Ceļojums — retrīts uz maģiskās Ibizas salas

7 dienu Tantras meditāciju retrīts

Sakrālais Ceļojums — retrīts uz maģiskās Ibizas salas
Sakrālais Ceļojums — retrīts uz maģiskās Ibizas salas

Laiks un Vieta

2024. g. 19. okt. 13:00 – 2024. g. 25. okt. 17:00

Ibiza, 07800 Ibiza, Balearic Islands, Spain

Par pasākumu

Namaste!

Šis  ir sen gaidītais uzaicinājums ceļabiedriem un garīgiem meklētājiem,  kuri ilgojas pēc patiešām dziļām, brīnišķīgām dzīves pārmaiņām! Ne tikai  pēc kārtējās atjaunošanās un sevis sakārtošanas, bet dziļas un  neatgriezeniskas transformācijas.

Man  ir īpašs prieks, ka beidzot esam gatavi uzaicināt Tevi (vai jūs, ja  esat pārī) uz sen loloto, lielo retrītu uz maģiskās Ibizas salas!  Neaizmirstamā piedzīvojumā, kas solās būt dziļas iekšējas dziedināšanas un sevis atklāšanas ceļojums.

Pašā pavasara pilnība, no 2024. gada 19. līdz 25. oktobrim mēs izveidosim savu svēto spēka vietu lielā savrupmājā un tai piederošās slēgtas teritorijas rāmajā skaistumā. Un tāpat kā pavasaris modinās  salas būrvīgo un rosīgo garu, ļausim savām dvēselēm atmosties...

Šis  septiņu dienu ilgais retrīts būs harmoniski piesātināts ar meditatīvām,  dziedinošām un radošām praksēm, ar integrētiem Tantras, Jogas un citu viedo mācību praktiskiem instrumentiem, īpašām tehnikām un rituāliem.

Mums  būs iespēja savā iekšējā mierā un līdzsvarā atklāt un savienoties ar  savu neierobežoto potenciālu. Dejojot, baudot un radot, ar smiekliem  un svinēšanu, atgriezties pie sevis, pieņemšanā un mīlestībā.

Tas  palīdzēs tev ieraudzīt sevi savādāk, atklāt sevī vēl nezināmas spējas,  saskārties ar sevi un pasauli citā līmenī, apjaust jaunas iespējas.

Pesrspektīvē šis retrīts palīdzēs tev:

  • Ieraudzīt savu dzīvi ar skaidrāku un līdzsvarotāku prātu, no dziļāka un viedāka skatpunkta;
  • Izlabot kļūdas, atlaist daudzos jo daudzos savu sāpju un ciešanu iemeslus;
  • Iemācīties just, ieklausīties un uzticēties sev;
  • Atklāt un baudīt spontanitāti un brīvību.
  • Un  protams, augstāko stāvokli, ko varam piedzīvot - Mīlestību. Saskārties ar savu sirdi un manifestēt no tās, atvērt augstākos apziņas līmeņus un  padarīt savu  dzīvi nesalīdzināmi piepildītāku un laimīgāku.

Šajā  pārmaiņu ceļojumā Tevi aicinu un pavadīšu es, Juris Grave (Bharganath) kopā brīišķīgu dziednieci un dvēseļu pavadoni Elenu Luz de Lunu.

Nodarbības un prakses notiks latviešu valodā ar tūlkojumu angļu (vai spāņu) valodā  un spāņu valodā ar tūlkojumu angļu vai latviešu valodā.

Kopējā  šī ceļojuma vērtība un attecīgi dalības regulārā maksa būs no 1200 EUR līdz 1600 EUR/pers. (atkarībā no izvēlētām istabām).

Es  aicinu Tevi izmantot savas priekšrocības un rezervēt savu laiku un  vietu šajā retrītā, kā arī iespēju līdz jūlija beigām saņemt super early bird atlaidi - 15 % no dalības pamatmaksas.

“Agrā putniņa atlaide” -10% būs aktīva līdz 31. augusta.

*Cenā ietilpst naktsmītnes 7 naktis, speciāli gatavots, svaigs, veģetārs un vidusjūras ēdiens

20 maltītes, retrīta programma un transfers no un uz lidostu.

Neietilpst - avio biļetes (ap 250 EUR)

Iepazīties ar retrīta vietu var te.

 

Šobrīd  programma ir tapšanas stadijā. Detalizētāka informācija par programmu ar fotogrāfijām, aprakstiem un ēdienkarti nāks pakāpeniski un būs atrodama mūsu mājaslapā lovemystery.org.

Savas dalības rezervācijai un jautājumiem sazinies ar mums, rakstot uz info@garavasara.com.

.

Mūsu  dzīve ir pārāk īsa un pārāk dārga, lai mēs apmierinātos ar turēšanos  pie ierastās ikdienas, klusībā ciešot un sapņojot. Šī ir Atslēga!

Ar mīlestību, Juris

.

Dalīties

Sazinies ar mums

Raksti mums savus interesējušos jautājumus uz: 

info@garavasara.com

Seko mums:

  • Facebook
  • you-tube

Vai sazinies ar mums, atstājot savu ziņu šeit:

yantra.png

Paldies par ziņu!

bottom of page