top of page

piektd., 26. jūl.

|

Dzīvzeme

Retrīts Atmodinātā vīrišķība

Retrīts Atmodinātā vīrišķība
Retrīts Atmodinātā vīrišķība

Laiks un Vieta

2024. g. 26. jūl. 12:00 – 2024. g. 28. jūl. 16:30

Dzīvzeme, Rauna, Rauna parish, Smiltene Municipality, LV-4131, Latvia

Viesi

Par pasākumu

Retrīts -  jaudīga personības izaugsmes un garīgās transformācijas prakse. Dziļš , dziedinošs, atklājumu un pārvērtību piepildīts iekšējais Ceļojums.

Iespēja veltīt šo laiku sev, ir vērtīgākā davana. Taču atbrīvota no ikdienas trokšņa  un  apzināti virzīta uzmanība veic brīnišķīgas izmaiņas tavā dzīvē.

  Savienotās tahnikas palīdz izrauties no iestrēgšanas un rutīnas,  atbrīvoties no  emocionālām traumām un destruktīvām programmām, pasargā no izdegšanas,  palīdz atgriezt dzīvesprieku, enerģiju un iedvesmu.

Šis retrīts būs īpaši veltīts pašizziņai, personības un garīgai izaugsmei caur  savas seksuālās enerģijas izpratni, spēju to pārvaldīt un tarnsformēt augstākās dzīves vērtībās.

Atbilstošā, ļoti vīrišķīgā, klusā un spēcīgā vietā, savienojoties ar dabu, ļauties jaudīgam transformatīvām procesam.

Uzzināt, iemācīties un atklāt sevi no jauna, spēkā un viedumā...

Ja tev ir pieprasījums un vēlme:

- Rast iekšējo līdzsvaru, spēku un pārliecību;

- Nomierināt, padarīt skaidrāku un efektīvāku prātu; (izrauties no apjukuma, nepārleicības, iestrēgšanas sajūtas)

- Atklāt jaunus resursus - savas īpašības un spējas; 

- Iemācīties atbrīvot, vairot un vadīt savu dzīves enerģiju;

- Savstarpējā cieņā un atvērtībā izbaudīt un vairot kolektīvo enerģiju:

- Saskārties ar augstākām apziņas izpausmēm un garīgo pieredzi.

Nelielā domubiedru grupā mēs praktizēsim apgūsim un izbaudīsim:

- Emociju atvieglošanas tehnkas (stress, dusmas, apātija, nedrošības sajūta)

- Dofanina detoxa prakses

- dinamiskās un klusuma meditācijas;

- dziedinošās elpošanas tehnikas; Pranajama

- Enerģijas ceļšanas prakses un paņēmieni 

- Asanas un Dao prakses vīrišķam spēkam;

- Apzināto kustību tehnikas Tai - Chi

- Dziļās  atslābināsanās prakses iekšējam līdzsvaram un mieram un citas pašregulējošās tehnikas.

- Satsang - atvērtības apļus.

Vieta: Ļoti mājīgs un gaumīgs retrītu centrs Dzīvzeme meža vidu ar dārzu, pirti, milzīgu dīķi un ērtām istabām.

Kā tas notiks:

Sabraucam 26. jūlijā starp pl.10:00 un 11:00 (sākam 12:00), atgriežamies no retrīta svētdien, 28. jūlijā pl. 16:30.

Mums ir paredzētas 2-3-2 ēdienreizes (attiecīgi pa dienām) - veģetars, svaigs un garšīgs, speciāli mums gatavos jau labi zināms un atdzīts šefs Oskars(Oshcha) kā arī tējas/augļu pauzes.

Telpu turēšu un processu vadīšu es, Juris Grave (Bharganath).

Ceļotājs, pasaules un savas apziņas izzinātājis. Praktiķis. Personālās pašizaugsmes apmācību programmu autors un kursu vadītājs.

Namaste!

Man ir 58 gadi, es esmu dzimis Latvijā.

Manas  dzīves lielās pārmaiņas sākās pirms apmēram 14 gadiem, kad atskāru, ka  vēlme izprast šis dzīves dziļāko vērtību un atklāt savu patieso sūtību,  kļust pārāka par ērto rutīnas gūstu. Es izmantoju savu iespēju izrauties  no iestrēgšanas un turpmākos gadus veltīju pašizziņai un garīgai  izaugsmei. Es apceļoju pasauli, izzinot dažādu garīgo skolu mācības,  dzīvoju ašramos Indijā un Dienvidamerikas džungļos, piedzīvoju  transformējošus iekšējos ceļojumus retrītos, askēzēs un kvestos, mācījos  pie skolotājiem un meistariem.

Jau vairākus gadus es  dalos ar vērtīgākām zināšanām, kuras ir palīdzējušas manā ceļā un  metodēm, kurām uzticos, kuras esmu krājis kā lielākos dārgumus.

Dalības maksa: 375 EUR (viss iekļauts). Vietu skaits neliels!

Ja līdz šim tu neesi ņēmis dalību mūsu retrītos, pareizākais ar ko sākt, būtu sazvanīties, iepazīties un izrunāt visus jautājumus.

Raksti savu pieteikumu ar tālruņa nr. uz info@garavasara.com un sarunāsim laiku, kad sazināties.

ATSAUKSMES:

"Šis retrīts ir Mani mainījis. Un kā parasti šīs pārmaiņas notiek lēni. Pamatīgi un negaidīti. Mans lielākais atklājums šajā retrītā ir spēja lepoties ar savu vīrišķību. Spēja vadīt savu enerģiju, kas atver un stiprina manu sirdi un es varu to savienot ar Sievieti. Un tā nav tikai teorētiska lekcija, bet Tas viss ir ļoti praktiski realizējās manā dzīvē pēdējās 3 dienās. (...) Apbrīnoju Tavu brīnišķīgo spēju noorganizēt visiem retrīta dalībniekiem skaidru sajūtamu un, cerams, ilgstošu savienojumu ar visdziļāko Būtību. Būšu pateicīgs, ja mūsu ceļi atkal kādā brīdī krustosies…"

Valts

“Es izmantoju retrītu “merkantīlā” vai precīzāk - ekonomiski attaisnotā nolūkā.

Jo katru reizi pēc retrīta ir laiks, kad varu ar sakārtotu pratu paskatīties uz savu dzīvi, prioritātēm, izdarīt korekcijas un tas strādā par labu visam - gan darbam, gan ģimenei, gan veselībai. Un tas ir ļoti izdevīgi, tai skaitā ekonomiski. Un vēl, pēc katra retrīta, it sevišķi pirmajā laikā, notiek atklāsmes - idejas, risinājumi un atnāk sen meklētas atbildes uz ļoti dziļiem, svarīgiem jautājumiem”.

Kristaps

“Jā, man gribas teikt, ka tas ir labākais, kas ar mani līdz šim ir notcis. Bet tad pašam arī nāk pārdomas un jautājums - ko tad es par saviem gandrīz 60 gadus esmu pieredzējis, ja šis tiek tādā statusā. Un tad teikšu tā - par daudziem gadiem… Nu nē, es nevaru atcerēties līdzīgas pacēluma un tāda prieka sajūtas. Iespējams, ka vispār dzīvē vēl bija, bet es neatminos”.

Einārs

“Ļoti svētīgi! Sajūta, ka retrīts sākās tiko pirms stundas, bet vienlaicīgi it kā nodzīvotas vairākas dzīves. Izprastas, nevis domās vai fantāzijās, bet it kā izdzīvotas.

Un protams, es jau jūtu, ka ar vārdiem tagad neko nevar noķert, jo process turpinās. Es pilnīgi fiziski jūtu kā atbrīvosjies ķermenis, un enerģija tajā tek viegli un atslābināti. Prāts mierīgs, līdzsvars. Fantastiska sajūta. Bet procesi vēl notiek un notiks, ta kā atziņas vēl nāks.

Milzīgs paldies!"

Artūrs

"Es esmu pierakstījis pusi burtnīcas ar tām atziņām, kas man nāca un ko es dzirdēju un tā ir bagātība, patiesa bagātība, jo varu paņemt jebkuru no tām un redzēt, cik ļoti daudz, šo nezinot, es esmu dzīvē sities un dabūjis pa sprandu. Un šeit jau es redzu, uzreiz ko es varu darīt un ko izlabot.

Un protams, ikdienas prakes! Es jau pa šim dienām jūtos par dažiem gadiem atdzimis."

Andris

“Manuprat tās ir nenovērtējamas zināšanas un nenovērtējama pieredze. Es uz daudzām lietām skatos savādāk, saprotu kas un kāpēc ar mani ir noticis. Un kas ir jālabo. Pārsvarā ar tuviem cilvēkiem. Tad kad tev saka vai māca, tas ir viens, bet tad kad tev pašam noklikšķ… Tad arī atverās!”

Ģirts

“Ak tā sirds, tā sirds.. Tā sirds man dzied un neļauj īsti prātam tās domas salikt… Loti, ļoti spēcīgi. Prakses un kopā viss process… Dziļā pateicībā!”

Kaspars

Dalīties

Sazinies ar mums

Raksti mums savus interesējušos jautājumus uz: 

info@garavasara.com

Seko mums:

  • Facebook
  • you-tube

Vai sazinies ar mums, atstājot savu ziņu šeit:

yantra.png

Paldies par ziņu!

bottom of page