top of page

trešd., 28. febr.

|

Zoom

Izraušanās formula

Bezmaksas vebinārs-meistarklase

Registration is closed
See other events
Izraušanās formula
Izraušanās formula

Laiks un Vieta

2024. g. 28. febr. 18:00 – 19:30

Zoom

Viesi

Par pasākumu

5 SECĪGI SOĻI PRETĪM BRĪNIŠĶĪGĀM PĀRMAIŅĀM

Vai tu atceries, kad tu pēdējo reizi esi darījis kaut ko tādu, kas patiešām mainīja tavu dzīvi?

Katra nodzīvotā diena ir vēl viens ieraksts mūsu dzīves vēsturē, taču bieži mēs piemirstām, ka šīs grāmatas autori esam mēs paši!

Vai tu apzinies, ka arī tavā dzīvē ir sfēras, kurās Tu jūties iestrēdzis vai nerealizējies? Tās, kuras sagādā tev neapmierinātību, liek justies nepārliecinātam un nepiepildītam.

Šī iestrēgšanas iemesli var būt gan tavā profesionālā darbībā - izaugsmes, ienākumu, dziļākās jēgas un vērtības trukumā;

Labklājībā - savu šībrīža iespēju neatbilstībā pieprasījumam.

Attiecībās - gan attiecībās vispār (ar apkārtējiem, tuviniekiem, draugiem, kolēģiem), gan veidojot mīlošas attiecības un ģimeni, gan attiecībās ar Sevi.

Garīgajā izaugsmē - savas dzīves galvenajā uzdevumā, augstākās sūtības un dziļākās jēgas izpratne.

Tāpat, šī iekšējā neapmierinātība ar sevi un dzīvi var būt bez acīmredzama iemesla un bez atpazīstamām emocionālajām izpausmēm, tā indē un nogalina lēni un nemanāmi. Un tā bieži notiek - kaut arī visas iespējas, visi resursi ir pieejami un atrodas rokas stiepiena attālumā, cilvēka dzīve izdziest, tā arī neuzspējusi uzplaukt, tā arī neapjēdzot par ko un priekš kam Tas viss ir!

Atmaskojam galvēno mītu:

Tu kļūdies, ja dzīvo ar pārliecību, ka esi bezizejā, skarbā likteņa varā, ka vēlamās izmaiņas nav sasniedzamas, vai arī prasa neiespējamu piepūli!

Jā Tu vien zinātu, cik ātri un efektīvi ir iespējams pārņemt vadību pār savu dzīvi tad, kad tev ir skaidrs nolūks, zināšanas par secīgiem praktiskiem soļiem un nepieciešamie instrumenti -  metodes un tehnikas.

Un nešaubies - tas, ka tu esi nonācis līdz šim punktam, apliecina ka šis uzaicinājums un iedrošinājums ir adresēts arī tev un tavs iespējas brīdis ir tagad. Tu vari piedzīvot brīnišķīgas transformācijas tāpat, kā to pieredzēju es, tāpat kā to izdarīja vairāki simti vīrieši un sievietes, kuri ieklausījās savā motivācijā un teica “Jā!” mânam uzaicinājumam.

- Šajā bezmaksas vebinārā es atklāšu tev šo universālo pārmaiņu formulu;

- Kā arī trīs atslēgas - neapstrīdamos visuma likumus, apzinot kurus tu ietaupīsi daudz enerģijas, laika, naudas un veselības.  

- Palīdzēšu izprast pirmos piecus secīgos praktiskos soļus. Visu nepieciešamo tam, lai maigi, nelaužot sevi, uzsākt savu pārmaiņu ceļu, izrauties no iestrēgšanas un kļūt par savas dzīves meistaru.

Un ne tikai!

Praktiskajā meistarklases daļā es padalīšos un iemācīšu pielietot vienu īpaši jaudīgu tehniku, kura kļūs par vērtīgu atbalstu tavā ikdienā, palīdzot saglabāt iekšējo līdzsvaru un skaidru prātu.

Viss kas tev ir vajadzīgs -  pieslēgties šim bezmaksas vebināram-meistarklasei  28. februārī  pl. 18:00 no sev ērtas vietas. Vai pieteikties šīs tikšanās ierakstam (ieraksts būs peejams ierobežotu laiku).

Piesakies tūlīņ un es nosūtīšu tev piekļuves saiti un atgādinājumus vienu stundu iepriekš.

Uz drīzo, 

Juris

Vebināru vadīs Juris Bharganath Grave. Ceļotājs, pasaules un savas apziņas izzinātājis. Praktiķis. Personālās pašizaugsmes apmācību programmu autors un kursu vadītājs.

Namaste!

Man ir 58 gadi, es esmu dzimis Latvijā.

Manas dzīves lielās pārmaiņas sākās pirms apmēram 14 gadiem, kad  atskāru, ka vēlme izprast šis dzīves dziļāko vērtību un atklāt savu  patieso sūtību, kļust pārāka par ērto rutīnas gūstu. Es izmantoju savu  iespēju izrauties no iestrēgšanas un turpmākos gadus veltīju pašizziņai  un garīgai izaugsmei. Es apceļoju pasauli, izzinot dažādu garīgo skolu  mācības, dzīvoju ašramos Indijā un Dienvidamerikas džungļos, piedzīvoju transformējošus iekšējos ceļojumus retrītos, askēzēs un kvestos, mācījos  pie skolotājiem un meistariem.

Šī pieredze mani skoloja, dziedināja un transformēja. Iegūtās zināšanas norādīja ceļu un deva nepieciešamos instrumentus. Manas dzīves pārmaiņas motivēja un iedvesmoja. Es sajutu savu pienākumu un šī brīža vērtīgāko savas pieredzes ieguldījumu - nodot šīs zināšanas un atbalstīt garīgos meklētājus.

Jau vairāk kā desmit gadus es vadu kursus, retrītus un nodarbības, dalos ar zināšanām, kuras ir palīdzējušas manā ceļā un metodēm, kurām uzticos, kuras esmu krājis kā lielākos dārgumus.

Viens no mūsu skolas pamatiem ir bāzes kurss Integrētā Vīrišķība, kurš kopš 2014, papildinoties un pilnveidojoties ir palīdzējis izrauties no iestrēgšanas, atklāt savu ceļu un uzziedēt daudziem jo daudziem brīnišķīgām dvēselēm.

Dalīties

Sazinies ar mums

Raksti mums savus interesējušos jautājumus uz: 

info@garavasara.com

Seko mums:

  • Facebook
  • you-tube

Vai sazinies ar mums, atstājot savu ziņu šeit:

yantra.png

Paldies par ziņu!

bottom of page