top of page

pirmd., 01. apr.

|

Video + Zoom

Integrētā Vīrišķība

Registration is closed
See other events
Integrētā Vīrišķība
Integrētā Vīrišķība

Laiks un Vieta

2024. g. 01. apr. 19:00 – 2024. g. 01. jūn. 21:00

Video + Zoom

Par pasākumu

No 1. aprīla — 9 nodarbības video formātā + 3 online tikšanās

​VĪRIEŠIEM,  KURI IR NOBRIEDUŠI IEKŠĒJĀM PARMAIŅĀM, VĒLAS IZRAUTIES NO  IESTRĒGŠANĀS, APZINĀT SEVI, PĀRŅEMT VADĪBU PAR SAVU DZĪVI UN PĀRIET  NĀKAMAJĀ APZIŅAS LĪMENĪ.

Pašizziņas, personības un garīgās attīstības kurss Integrētā Vīrišķība ir izzinošs un transformējošs iekšējais ceļojums.

Apzinot  sevi, izprotot savu iekšējo pasauli, mēs atklāsim savas patiesās spējas lai rastu atbildes uz svarīgākajiem jautājumiem - par dzīves patieso jēgu un savu augstāko sūtību. Apgūstot attiecīgās metodes un tehnikas, mēs piekļūsim pie saviem dziļākajiem un jaudīgākajiem enerģijas resursiem, iemācīsimies sevi dziedināt, atbrīvot no destruktīviem ierobežojumiem, attīstīt un paplāšināt savu apziņu, atklāt un savienoties ar savu garīgo aspektu.

Šis kurss ir izaicinājums transformējošam izrāvienam, pēc kura Tu nekad vairs nebūsi pērnais.

12 soļos – 3 online tikšanās un 9 video nodarbības:

 • Ar iekļautām, vienkāršā un mūsdienīgā valodā izskaidrotām fundamentālām zināšanām par cilvēka attīstības un realizācijas cikliem un procesiem, patiesām spējām un uzdevumiem;
 • 20+ apzinātības praksēm, dinamiskām, meditatīvām, elpošanas un citām pašregulējošām tehnikām un integratīviem uzdevumiem;
 • Jaudīgu kolektīvo brālības enerģiju un kursa vadītāja atbalstu Whatsapp grupā un trīm atbalsta nodarbībām tiešsaitē;
 • Motivētu, atvērtu vīru grupā mēs dosīmies kopējā un tai pat laikā, katrs ļoti individuālajā iekšējā ceļojumā, kurā atklāsim savu iekšējo pasauli, mācīsimies to attīstīt un konvertēt savas dzīves  kvalitātē un piepildījumā..

Nodarbību teorētiskā daļa pašizziņai —  vienkārša, viegli pielietojamā sistēmā un sadalītas pa tēmām holistiskas zināšanas smeltas no  viedo garīgo skolu - Tantras, Dao, Jogas un c. mantojumā, kā arī mūsdienu zinātnes aktuālākie atklājumi, kuri palīdzes soli pa solim rast atbildes uz dziļākajiem un svarīgākajiem dzīves jautājumiem.

Praktiskā daļa pašizaugsmei — nepieciešmie instrumenti, kuri palīdzēs konvertēt iegūtās zināšanas, veidojot savu dzīvi jēgpilnu un laimīgu.

Tu apgūsi vienkāršas tehnikas, praktizējot kuras, tu atbrīvosies no destruktīvām programmām un ieradumiem, tai vietā izveidojot skaidru un saprotamu attīstības programmu.

VAI ŠIS KURSS IR DOMĀTS TEV?

Vai esi pieķēris sevi pie sajūtas, ka tavas uztveres svaigums, tavs azarts un iedvesma izsīkst, ka esi iestrēdzis, ka tavs iekšējais kompass ir sabojājies un tu esi pazaudējis orientāciju savas dzīves vērtībās un attīstībā? Vai arī esi saņēmis sūtījumus vai palīgā saucienus no savas sirds —  tie parādās kā no biedējošas okeana dzelmes, dažreiz var iegūt jautājumu formu, piemēram:

- Vai tas ko es daru, par ko domāju, pēc kā tiecos, patiešām ir  svarīgākais un vērtīgākais, vai šī ir manis un manas dzīves iespējami  labākā versija?

- Vai es dzīvoju iespējami pilnvērtīgu, laimīgu dzīvi? Priekš kam es daru to, ko daru?

- Kas Es patiesībā esmu un kāds ir mans dzīves galvenais uzdevums, kāda ir mana augstākā sūtība?

Šādi vai līdzīgi dvēseles saucieni var izpausties arī kā dziļas ilgas, tukšuma, neapmierinātības sajūta, kā dusmās, kā trauksme vai apātijā, kā attiecību sabrukšanā un vientulības sajūtā…

Vai arī žņaudzoša iekšēja sajūta, ka ir kaut kas bezgalīgs, svarīgāks par visu, bet tu nezini kā tikt tam klāt..  

Pazīstami? Lūk laba ziņa —

Tas nav tavs individuālais vājums un nav nolemtība. Vēl jo vairāk —  tas nav tavas dzīves noriets, bet gan iespēja uzplaukt! Tas ir īpaši svarīgs brīdis tavā dzīvē — BRIEDUMS! Iekšēja gatavība pārejai nākamājās vērtībās, nākamajā apziņas līmenī...

Paskaties uz savas neapmierīnātības iemesliem un ilgām kā uz  motivāciju un tās pārtaps tavā iespējā — tad šis kurss ir domāts tev!

Lai mēs spētu šo veikt un procesu kontrolēt, mēs apzināsim svarīgākās pašizziņas tēmas, apgūsim un iemācīsimies, tai skaitā:

* Integrēt savā dzīvē meditāciju un apzinātību —  vienu no mūsdienīga cilvēka svarīgākajām spējām pārvaldīt savu uzmanību, prātu un apziņu, izvēlēties vērtīgākos mērķus, pieņemt  pareizākos lēmumus un pārņemt vadību par savu dzīvi;

* Iepazīt un iemacīties rīkoties ar savu dzīves karti;

Izprast savu dzīves ciklu un attīstības uzdevumus un principus;

* Apzināt un izprast sevi holistiki;

Atklāt savu fiziskā, mentālā un garīgā plāna  vienotību, savstarpējo mijiedarbību un ietekmi. Apgūt holistiskas pašregulējošās un dziedinošās prakses;

* Salīgt mieru un sadraudzēties ar savu prātu;

Izprast prāta patieso lomu, iemācīties pārprogrammēt vecās,  destruktīvās programmas, attīstīt un padarīt savu prātu smalkāku un  skaidrāku, veicināt savu profesionālo, personības un sociālo  realizēšanos;

* Izprast un pārvaldīt naudas, bagātības un labklājības principus...

Izprast un apgūt sociālās realizācijas likumus, sabalnsēt un optimizēt savas dzīves enerģiju;

* Saskārties ar mīlestības un Sirds enerģijas izpausmēm;

Apzināt mīllošu attiecību Visuma likumus un izprast apzinātu partnerattiecību, jēgu un augstāko sūtību;

* Pieredzēt savas apziņas augstākās formas un saskārties ar garīgo pierdzi;

Dzīvē šīs īpašības izpaužās kā transformējošas atklāsmes, saslēgšanās ar transcendento un transpersonālo, izpratni par savas dzīves augstākajiem mērķiem, iespējām un sūtību; Savienošānās  ar bezgalīgu iespēju avotu;

* Atklāt piekļuvi Avotam, paplašināt apziņu radošumam un iedvesmai.

Atklāt un attīstīt savus talantus. Piekļūt pie bezgalīgiem enerģijas resursiem un iemācīties tos izmantot.

TU SAŅEMSI:

۞ Zināšanas, metodes un prakses, sakārtotas pa soļiem efektīvā, saprotamā un viegli pielietojamā sistēmā;

۞ Personīgos instrumentus — iemācīsies pielietot dažādas  pašregulējošas tehnikas. Tai skaitā  meditācijas, elpošanas tehnikas,  enerģētiskās prakses ķermenim, emocijām un prātam;

۞ Ikdienas vingrinājumu rituālu sava ķermeņa un prāta higiēnai, enerģijas balansam;

۞ Mājas uzdevumus, izpildot kurus tu integrēsi iegūtās zināšanas un  iemaņas savā ikdienā un spēsi atsēkot savas izmaiņas un panākumus;

۞ Nenovērtējami atbalstu — kārtīgu devu jaudīgu vīriešu grupas enerģijas.

KAS NOTIKS TĀLĀK?

Iegūtās ziņāšanas un spējas palīdzēs tev rast fizisko, emocionālo un mentālo stabilitāti un līdzsvaru, iegūt pārliecību un uzticēšanos sev,  pareizi virzītu motivāciju un iedvesmu turpmākai pašizaugsmei.

DALĪBAS PROGRAMMAS:

1. VAROŅA IZAICINĀJUMS (4 mēneši) - 250 EUR.

Piemērots disciplinētiem individuālistiem patstāvīgai apguvei un praktizēšanai.

Tu saņemsi:

*** Deviņas video nodarbības ar vadītu izzinošu, apmācošu un integrējošu procesu, praktizēšanas tehnikām un lietošanas instrukcijām ar 4 mēnešu piekļuvi.

2. VAROŅA IZAICINĀJUMS (neierobežots) - 290 EUR.

Tu saņemsi:

*** Deviņas video nodarbības ar vadītu izzinošu, apmācošu un integrējošu procesu, praktizēšanas tehnikām un lietošanas instrukcijām neierobežotai lietošanai.

3. VAROŅA CEĻOJUMS - 375 EUR.

Video kurss + transformatīvs ceļojums-kvests mentora vadībā un domubiedru grupā.

Kursa vadītāja atbalsts sekmē skaidrāku izpratni un korektāku praktizēšanu, savukārt kolektīvā enerģija sekmē disciplīnu, motivāciuju un iedvesmu.

Tu saņemsi un pieredzēsi:

 • Video kursu Integrētā Vīrišķība deviņas video nodarbības neierobežotā lietošanā;
 • Trīs tiešsaites tikšanās - atbalsta nodarbības;
 • Uzstādīto mērķu un izaicinājumu praktisko transformācijas programmu;
 • Dalību Whatsapp grupā ar papildus uzdevumiem un skaidrojumiem, iespēju uzdot jautājumus un dalīties ar pieredzi.

Kursa norises plāns un nodarbību saņemšanas datumi:

1. video nodarbība  —  1. aprīlis

2. video nodarbība  —  8. aprīlis

3. video nodarbība  —  15. aprīlis

1. online tikšanās — 22. aprīlis 18:30 (Zoom)

4. video nodarbība  — 29. aprīlis

5. video nodarbība  — 13. maijs

6. video nodarbība  — 27. maijs

2. online tikšanās  —   3. jūnijs 18:30 (Zoom)

7. video nodarbība  — 10. jūnijs

8. video nodarbība  — 24. jūnijs

9. nodarbība — 8. jūlijs

3. noslēguma online tikšanās — 15. jūlijs 18:30 (Zoom)

Kursu vadīs: Juris Grave (Bharganath). Ceļotājs, pasaules un savas apziņas izzinātājis. Praktiķis. Personālās pašizaugsmes apmācību programmu autors un kursu vadītājs.

Namaste!

Man ir 58 gadi, es esmu dzimis Latvijā.

Manas dzīves lielās pārmaiņas sākās pirms apmēram 14 gadiem, kad  atskāru, ka vēlme izprast šis dzīves dziļāko vērtību un atklāt savu  patieso sūtību, kļust pārāka par ērto rutīnas gūstu. Es izmantoju savu  iespēju izrauties no iestrēgšanas un turpmākos gadus veltīju pašizziņai  un garīgai izaugsmei. Es apceļoju pasauli, izzinot dažādu garīgo skolu  mācības, dzīvoju ašramos Indijā un Dienvidamerikas džungļos, piedzīvoju  transformējošus iekšējos ceļojumus retrītos, askēzēs un kvestos, mācījos  pie skolotājiem un meistariem.

Šī pieredze mani skoloja, dziedināja un transformēja. Iegūtās zināšanas norādīja ceļu un deva nepieciešamos instrumentus. Manas dzīves pārmaiņas motivēja un iedvesmoja. Es sajutu savu pienākumu un šī brīža vērtīgāko savas pieredzes ieguldījumu - nodot šīs zināšanas un atbalstīt garīgos meklētājus

Jau vairāk kā desmit gadus es vadu kursus, retrītus un nodarbības, dalos ar zināšanām kuras ir  palīdzējušas manā ceļā un metodēm, kurām uzticos, kuras esmu krājis kā  lielākos dārgumus.

Viens no mūsu skolas pamatiem ir bāzes kurss Integrētā Vīrišķība, kurš kopš 2014, papildinoties un pilnveidojoties ir palīdzējis izrauties no iestrēgšanas, atklāt savu ceļu un uzziedēt daudziem jo daudziem brīnišķīgām dvēselēm.

ATSAUKSMES:

"Es godīgi sakot nezināju, ko no šī kursa gaidīt, bet tas, ko es saņēmu, ir daudz vairāk, nekā es spēju iedomāties. Jo man vienkārši nebija nojausmas, ka kaut kas tāds eksistē! Un es zinu, ka paies vēl vairāki gadi, līdz es daudz maz aptveršu, ko šis kurss man ir devis, jo mana dzīve jau šobrīd ir aizgājusi pa citām sliedēm un es vēl nenojaušu un nevaru līdz galam novērtēt. Zinu tikai, ka kaut kas lielisks, jo šobrīd pats to stūrēju". Uldis

"Varu piebilst ka pagājušajā gadā apmeklēju kursu. Vēlējos, ka būtu to darījis ātrāk.

Būtu ietaupījis ciešanas, vilšanās, apjukumu gan sev, gan citiem.

Palīdzēja ar smaidu paskatīties uz visu no malas un saprast savas kļūdas un kāpēc notika kā notika.

Attiecīgi turpmāk jau rīkoties apzinātāk un nepieļaut tās pašas kļūdas." Kārlis

"Dārgie draugi, es apmeklēju šo kursu un varu pavisam skaidri pateikti, ka tas pārspēja manas ekspektācijas neticamā veidā! Sirsnīgi iesaku!❤️ Valts

"Es esmu mācijies pie daudziem skolotājiem un centies apgūt šo smalko tēmu no dažādām pusēm. Tavās nodarbībās mani fascinē mūsdienu cilvēka uztverei atbilstošā skaidra struktūra, kas ļauj izprast notiekošos procesus, precīzi uzstādīts virziens un pieejamība izpratnei. Atklāju priekš sevis fantastiskas tehnikas un sapratu, cik lielas man vēl ir iespējas augt. Uday Nanda (Indija)

Šajā procesā es saskāros ar lietām, kuras jau intuitīvi nojautu, bet nezināju, cik tās ir svarīgas un kā tās pielietot. Es ieguvu daudz dziļu un pamatīgu zināšanu, līdz kurām man vēl ir jāizaug. Bet ir arī tik vienkāršas un būtiskas lietas, ka dabīgā reakcija ir - “f*ck, kāpēc es to uzzinu tikai tagad, kāpēc to nemāca skolā, no pirmās klases?!” Dominic (Īrija)

Biļetes

 • VAROŅA IZAICINĀJUMS (4 mēn.)

  Deviņas video nodarbības ar vadītu izzinošu, apmācošu un integrējošu procesu, praktizēšanas tehnikām un lietošanas instrukcijām ar 4 mēnešu piekļuvi.

  250,00 €
  Sale ended
 • VAROŅA IZAICINĀJUMS (neierob.)

  Deviņas video nodarbības ar vadītu izzinošu, apmācošu un integrējošu procesu, praktizēšanas tehnikām un lietošanas instrukcijām neierobežotai lietošanai.

  290,00 €
  Sale ended
 • VAROŅA CEĻOJUMS

  Video kurss + transformatīvs ceļojums-kvests mentora vadībā un domubiedru grupā.

  375,00 €
  Sale ended

Total

0,00 €

Dalīties

Sazinies ar mums

Raksti mums savus interesējušos jautājumus uz: 

info@garavasara.com

Seko mums:

 • Facebook
 • you-tube

Vai sazinies ar mums, atstājot savu ziņu šeit:

yantra.png

Paldies par ziņu!

bottom of page