© 2019 Mīlestības Misterijas Skola

Bezmaksas vebinārs

SASKARSMES MĀKSLA

5.martā pl.19:00 (Rīgas laiks)

3 lietas, ko tu iegūsi šājā vebinārā

I’m a paragraph. Double click here or click Edit Text to add some text of your own or to change the font. This is the place for you to tell your site visitors a little bit about you and your services.

Atsauksmes

Agnese, Latvija

Lauziens uztverē. Atbrīvošanās. Jauna brīvības sajūta. Jauns lidojums, jauna garša, jauna jēga. Varena dzīvības avota sajušana sevī. Atdzīvošanās. Paldies, Juri un Bhavani, par šo jēgpilno, svētīgo un mīlestības pilno pasākumu!

Elena & Manuel, Spānija

Tās bija milzīgas pārmaiņas manā izpratnē par attiecībām un tuvību, kad mēs ar mīļoto satikām Bharganath un Bhavani un ņēmām dalību viņu brīnišķīgajā trenniņa, Indijā. Es sāku apjaust atbīldes uz saviem vissvārīgākajiem jautājumiem un jutu, ka šis ir ceļš, ko esmu meklējusi savu apzināto dzīvi. Mūsu sekojošā intensīvā grupa Spānijā, burtiski sadalīja manu dzīvi un mūsu attiecības uz “pirms un pēc.

Marina & Iļja, Krievija

Seminārs ar Barganatu un Bhavani kļuva par pagrieziena momentu mūsu attiecībās ar sevi pašu un vienam ar otru. Tas ir apbrīnojams pāris - smalki, gudri un iejūtīgi skolotāji. Tā, kā viņi māk tik delikāti, ar mīlestību un rūpēm izskaidrot pašu galveno! Tik vienkārši un saprotami, ka acīs saskrien asaras, katra atziņa atsaucās sirdī ar dziļu un atbrīvojošu “es zināju, es zināju!”

Juris Grave (Bharganath) & Bhavani

Apzinātības un apzinato attiecību konsultanti, holistisko meditatīvo prakšu trenneri. Ceļotāji, pasaules un savas apziņas izzinātāji. Praktiķi. Personalās pašizaugsmes, apzinātības apmācību programmu un kursu autori, trenniņu un transformatīvo grupu vadītāji.


Apziņas un savas esības izznāšanai mēs esam veltījuši pedējos vairāk nekā desmit gadus. Iepazīstot dažādas garīgās tradīcijas, apgūstot pasaules viedo skolu sakrālo zināšanu mantojumu, mācoties pie dažādiem skolotājiem, praktizējot un izzinot sevi intensīvajas grupas un retrītos dažādās pasaules zemēs. Taču galveno lomu mūsu apziņas un sirds atmodināšanā nospēlēja Tantra - brīnišķīgā savas esības un mīlestības zinātne. Tā atvēra ceļu citām uztveres dimensijām un citiem dzīves mērogiem, dāvāja iespēju izbaudīt augstākos pārdzīvojumus praksēs un attiecībās vienam ar otru. Mūsu atklāsmes bija (un turpina būt) tik spēcīgas un transformejošas, ka turpmākos gadus mūsu uzmanība bija veltīta šo mācību un prakšu dziļākai izpetei un apzinātai praktizēšanai. Mēs iedziļinājāmies savā pieredzē, pētījām, kā tas stradā, mācījāmies to nodot citiem.


Jau piecus gadus mēs dalāmies ar šīm zināšanām - vadam kursus un intensīvās grupas dažādās pasaules valstīs - palīdzam vīriešiem, sievietēm un pāriem atrast dziļāko jēgu un harmoniju attiecībās vienam ar otru, sevi pašu un pasauli.

Tuvākie pasākumi

integrētā vīrišķība.jpg

Integrētā vīrišķība

No 13.marta

Praktiskais pašizziņas un apmācības kurss.

22228610_2107209555972065_67017132622414

Shakti's Secrets

No 14.marta

Praktiskais apmācību kurss sievietēm.

Piesakies bezmaksas vebināram

SASKARSMES MĀKSLA

5.martā pl.19:00 (Rīgas laiks)

Sazinies ar mums

This site was designed with the
.com
website builder. Create your website today.
Start Now