image1.png

Apmācības programmas Tantriskais Vīrietis ietvaros

Kursa Master Lover atvērtā nodarbība — bezmaksas vebinārs

19. februarī pl. 19:00 (Rīgas laiks)

Iespējams, tu sen jau to nojauti — seksualitāte un seksuālā enerģija ir kaut kas daudz lielāks, dziļāks un svarīgāks par tiem priekštatiem, ko mums veido popkultūra.

Patiešām — tā ir dzīves enerģijas esence, radošais virzītājspēks, kurš caurstrāvo visu mūsu ķermeni un baro mūsu būtību. Līdzsvarota un pareizi virzīta, tā dod spēku un pārliecību, tā kļūst par degvielu personības izaugsmei un garīgai attīstībai. Dēļ neinformētības un nezināšanas, vīrišķā seksusalitāte no jaudīga spēka pārvēršas par trūkumu — nepārliecības iemeslu. No tā cieš ne tikai vīrieši, cieš sievietes un, protams, attiecības.

Taču tiem, kuri atklāj seksuālās enerģijas patieso jaudu un nozīmi, iemācās to vadīt un pielietot savā dzīvē un attiecībās, tā kļūst par vienu no svarīgākiem labklājības, mīlestības un garīgās izaugsmes resursiem.

White Grass

Kas ir seksuālā enerģija un kāda ir tās patiesā nozīme un augstākā sūtība;

Galvenie iemesli, kuri traucē vīriešiem izmantot pilnībā savu seksualitātes potenciālu;

Par to, ka viss nav zaudēts un tiem praktiskiem soļiem, kas palīdzēs atgūt seksuālo spēku un vadību pār šo enerģiju;

Par praktisko online kursu Master Lover;

Prakse — meditatīvs rituāls seksualitātes atbrīvošanai.

Atbildes uz jautājumiem (būšu pateicīgs, ja uzrakstīsi tos pieteikuma anketā).

image1.png

Vebinārs notiks piektdien, 19. februārī pl. 19:00 (Rīgas laiks) platformā ZOOM.

Vebināra ilgums: ~1,5 stundas

Dalība bez maksas.

Color Stain

JURIS GRAVE (BHARGANATH)

Ceļotājs, pasaules un savas apziņas izzinātājis. Praktiķis. Personālās pašizaugsmes apmācību programmu autors un kursu vadītājs.

Namaste!

Man ir 55 gadi, es esmu dzimis Latvijā. 

Manas dzīves lielās pārmaiņas sākās pirms apmēram 12 gadiem, kad atskāru, ka vēlme izprast šis dzīves dziļāko vērtību un atklāt savu patieso sūtību, kļust pārāka par ērto rutīnas gūstu. Es izmantoju savu iespēju izrauties no iestrēgšanas un turpmākos gadus veltīju pašizziņai un garīgai izaugsmei. Es apceļoju pasauli, izzinot dažādu garīgo skolu mācības, dzīvoju ašramos Indijā un Dienvidamerikas džungļos, piedzīvoju transformējošus iekšējos ceļojumus retrītos, askēzēs un kvestos, mācījos pie skolotājiem un meistariem.

Jau vairākus gadus es dalos ar vērtīgākām zināšanām, kuras ir palīdzējušas manā ceļā un metodēm, kurām uzticos, kuras esmu krājis kā lielākos dārgumus.