Ja tev paveiksies, un būs īstais brīdis, tu ievērosi, ka tava dzīves enerģija tiek tērēta velti. Ka dzīve ir uzlikta “uz pauzes”, bet miglainas cerības ir aizstājušas pārliecību, aizrautību un iedvesmu...

Ja paveiksies un būs īstais brīdis, tu laicīgi pamanīsi, ka tavi pamati brūk. Ka iegūtās programmas, iemācītās pārliecības un pieņemtās vērtības nesagādā tev gandarījumu un nedod dzīves piepildījumu. 

Ja tev paveiksies, tu laicīgi atskārsi, ka esi pazaudējis sakarus ar savu iekšējo kompasu un nezini virzienu, ievērosi, ka dzīvo svešu dzīvi, jeb patiesībā vispār nedzīvo...

Tev paveiksies arī tad, ja dzīve tevi sitīs lai pāršēķlu kā riekstu un dabūtu ārā kodolu.

Jo tad tu atradīsi veidu, kā sevi pārveidot. Izjutīsi iekšējo alķīmiju, kas pārvērš sāpes skaistumā. Dusmas - lēnprātībā. Bailes - realizācijā. Prieku - iedvesmojošā piemērā. 

Tu spēsi iztīrīt no dvēseles vainu un kaunu, tāpat kā sētnieks aizslauka vecus gružus. Bet rētas pārvērtīsi par spēku...

Ko tas prasīs no tevis: 

Tavas nedalītas uzmanības klātbūtni 7 online nodarbībās divas reizes nedēļā — no 8. līdz 29. aprīlim (pirmdien un ceturtdien) pl. 19:00 – 21:30 (nodarbību video ieraksti dalībniekiem būs pieejami 30 dienas).

Noruna ar sevi — atbilstoši motivācijai, bet ne mazāk kā 30 min. ikdienā rezervēt praktizēšanai (var dalīti rītos un vakaros) un vismaz vienu stundu nedeļā garākām praksēm.

Ja Tu jūti, ka tas ir tev, ka rezonē, piesakies un rezervē sev vietu:

image1_edited.png

Praktiskā kursa Tantriskais Vīrietis ietvaros

Integrētā Vīrišķība

(no 8. līdz 29. aprīlim)

 

ŠIS PRAKTISKAIS ONLINE KURSS KĻŪS PAR VĒRTĪGU ATBALSTU PIEAUGUŠIEM, NOBRIEDUŠIEM VĪRIEŠIEM, KURI VĒLAS IZZINĀT SEVI, PĀRVALDĪT SAVU ENERĢIJU UN PĀRŅEMT APZINĀTU VADĪBU PAR SAVU DZĪVI.

image1_edited.png

Tu saņemsi saprotamu, strukturētu un efektīvu praktisko zināšanu sistēmu, kura palīdzēs tev veikt vērtīgu investīciju savā attīstībā:

Integrēt savā dzīvē meditāciju un apzinātību — vienu no mūsdienīga cilvēka svarīgākajām spējām — pārvaldīt savu uzmanību, prātu un apziņu, izvēlēties vērtīgākos mērķus, pieņemt pareizākos lēmumus un pārņemt vadību par savu dzīvi.

Izprast un iemācīties apzināti vadīt savu enerģiju. Iemācīties to nezaudēt, bet turpretīm, celt un izmantot apziņas paplašināšanai, pilnvērtīgas un laimīgas dzīves vedošanai.

Atklāt un attīstīt savus talantus un kultivēt savu labklājību — spēju būt neatkarīgam un pašpietiekamam, mācēt izvēlēties un pieņemt izaicinājumus, sasniegt mērķus un baudīt rezultatus.

Izprast savu seksualitāti. Kontrolēt un vadīt savu seksuālo enerģiju*.

* kursa otrajā daļā.

Atvērt Sirdi — tavu transformācijas, iekšējā vieduma un mīlestības centru.

image1_edited_edited.png
150 €
NO SIRDS SIRDĪ
image1_edited.png

Tu saņemsi zināšanas un apgūsi praktiskas tehnikas, kuras palīdzes tev:

☘️ Sazēmēties, atrast savu iekšējo spēku, līdzsvaru un pārliecību;

☘️ Attīstīt prātu, labāk koncentrēties, pilnvērtīgāk atpūsties un pārvaldīt savu enerģiju;

☘️ Atbrīvoties no emocionālām rētām, ierobežojošiem nosacījumiem;

☘️ Paplašināt redzesloku, pierdzi un apziņas robežas;

☘️ Veidot dziļas un mīlošas attiecības;

Kā arī daudz ko vēl... (lasīt atsauksmēs)

Mountain Range

AGRIS

"Ja visu svarīgāko, ko man šis kurss deva, vajadzētu izteikt divos vārdos, tas būtu — atvēra acis. Uz ļoti daudzām svarīgām lietām, par kurām nezināju. Kā arī palīdzēja sakārtot, salikt saprotāmi arī to, ko jau nojautu un zināju. Atklājās vēl likumsakarības, izveidojas kopēja bilde. Un galvenais, protams, instrumenti un instrukcijas — tās prakses ir tik pat vērtīgas, ka tu vari uzreiz tās sev pielaikot, novērtēt un paņemt to, kas vislabāk strādā".

AGRIS

"Šajā procesā es saskāros ar lietām, kuras jau intuitīvi nojautu, bet nezināju, cik tās ir svarīgas un kā tās pielietot. Es ieguvu daudz dziļu un pamatīgu zināšanu, līdz kurām man vēl ir jāizaug. Bet ir arī tik vienkāršas un būtiskas lietas, ka dabīgā reakcija ir - “f*ck, kāpēc es to uzzinu tikai tagad, kāpēc to nemāca skolā, no pirmās klasses?!”

DOMINIKS

Mountain Range

VIŅI SAKA...

"Ļoti iedvesmoja gan tas, ko es šajā kursā uzzināju, gan tās izmaiņas, ko jūtu sevi, kopš sāku regulāri praktizēt. Tādā kursā, kopā ar visiem, ir daudz vieglāk saņemties regulāri praktizēt. Un kad redzi rezultātu, kad citi ievēro un novērtē, ka man ir mainījies raksturs. Un vispār it kā apkārtējo attieksme ir pamainījusies un savstarpējā saprašanās vieglāka kļuvusi. Cilvēki vispār labprātīgāk un atvērtāk ar mani komunicē, smaida. Arī nepazīstami (kas agrāk praktiski nenotika, nu vismaz netceros). Un tas viss kopumā baro dzīvesprieku un ļoti daudz pozitīvu emociju un vispār ļoti vērtīgu papildus enerģiju dod. Ļoti šo novērtēju".

ALDIS

"Es godīgi sakot nezināju, ko no ši kursa gaidīt, bet tas, ko es saņēmu, ir daudz vairāk, nekā es spēju iedomāties. Jo man vienkārši nebija nojausmas, ka kaut kas tāds eksistē! Un es zinu, ka paies vēl vairāki gadi, līdz es daudz maz aptveršu, ko šis kurss man ir devis, jo mana dzīve jau šobrīd ir aizgājusi pa citām sliedēm un es vēl nenojaušu un nevaru līdz galam novērtēt. Zinu tikai, ka kaut kas lielisks, jo šobrīd pats to stūrēju".

ULDIS

 
image1_edited.png

Kursa 2. modulis  — Tantriskais Vīrietis

(no 3. līdz 17. maijam)

Viens no skaistākajiem pašizaugsmes un apziņas paplašināšanās ceļiem ir savas seksuālās enerģijas izzināšana, sevis dziedināšana, pilnveidošana un atvēršana mīlestībai caur apzinātām partnerattiecībām.

Šis kurss būs veltīts vīrišķās seksualitātes izzināšanai, izpratnei par tās augstāko sūtību un katra vīrieša patiesām spējām ar šo enerģiju sadarboties, izmantot un transformēt to dzīves augstākajās izpausmēs  —

veidojot dziļas mīlošas attiecības, aizraujošu un piepildītu dzīvi.

Vairāk par 2. moduli >>>

JURIS GRAVE (BHARGANATH)

Ceļotājs, pasaules un savas apziņas izzinātājis. Praktiķis. Personālās pašizaugsmes apmācību programmu autors un kursu vadītājs.

Namaste!

Man ir 55 gadi, es esmu dzimis Latvijā. 

Manas dzīves lielās pārmaiņas sākās pirms apmēram 12 gadiem, kad atskāru, ka vēlme izprast šis dzīves dziļāko vērtību un atklāt savu patieso sūtību, kļust pārāka par ērto rutīnas gūstu. Es izmantoju savu iespēju izrauties no iestrēgšanas un turpmākos gadus veltīju pašizziņai un garīgai izaugsmei. Es apceļoju pasauli, izzinot dažādu garīgo skolu mācības, dzīvoju ašramos Indijā un Dienvidamerikas džungļos, piedzīvoju transformējošus iekšējos ceļojumus retrītos, askēzēs un kvestos, mācījos pie skolotājiem un meistariem.

Jau vairākus gadus es dalos ar vērtīgākām zināšanām, kuras ir palīdzējušas manā ceļā un metodēm, kurām uzticos, kuras esmu krājis kā lielākos dārgumus.