© 2019 Mīlestības Misterijas Skola

Praktiskais kurss

INTEGRĒTĀ VĪRIŠĶĪBA

 

no 13.marta, pl.19:00

Vai tu esi aizdomājies, kā tava seksualitāte un attiecības

ietekmē tavu dzīvi?

Mana atbilde ir — tieši!

 

Kāda ir tava seksuālā dzīve, tāda ir arī tava dzīve vispār.

Nekāda, bezspēcīga, vāja, nedroša,

Vienmuļa, pelēka, neinteresanta...

Vai arī dzirkstoša, atvērta, radoša, iedvesmojoša, laimīga...

 

Tava pārliecība seksualitātē veido tavu pārliecību dzivē.

Bez pārliecības dzīvē nav iespējams ticēt saviem spēkiem virzīties un atklāt aizvien jaunas iespējas.

Es aicinu tevi izzināt, izprast sevi un iemācīties uzlabot savas svarīgākās dzīves nozares, ieskaitot veselību, emocionālo un mentālo līdzsvaru, attiecības, darba spējas, radošumu...

Kā neļaut sev iztērēt bezjēdzīgi vienu no saviem jaudīgākiem resursiem - seksuālo enerģiju.

Kā to nezaudēt, bet izmantot to visvērtīgākā veidā - transformējot to aizvien augstakās dzīves izpausmēs, savās spējās.

Kursā "Integrētā vīrišķība" tu iemācīsies pielietot pašregulējošās prakses — tehnikas, kuras palīdzes tev:

☘️ Labāk koncentrēties;

☘️ Fokusēties uz galveno, sasniegt augstāku enerģijas līmeni;

☘️ Labāk un mierīgāk gulēt naktī, efektīgāk funkcionēt dienā;

☘️ Samazināt stressu un tā sekas;

☘️ Būt vairak radošam;

☘️ Un ļoti lielu kursa daļu mēs fokusēsimies uz seksualitāti un attiecībām. Kas palīdzēs tev dzīvot laimē un harmonijā.

Ar ko tev jārēķinas šajā kursā:

2,5 stundas ilga nodarbība-lekcija 1 x nedēļā (apmēram 1/3 teorija, 1/3 prakse (tehniku apguve), 1/3 grupas darbs — mājas darbu analīze, jautājumi/atbildes.

+ ikdienas individuālais darbs mājās 1-2 stundas.


Tās būs dažādas tehnikas, saistītas ar elpošanu vai hatha jogas asanām, klusuma un koncentrācijas meditācijas un citas. Tai skaita individuālas.

Tas ir minimums, kurš ir pietiekams priekš tam, lai tu 10 nedēļu laikā ievērotu izmaņas sevī un savā dzīvē. Tā ir transformatīva pieredze, spējas, kuras paliks ar tevi visu dzīvi!


 

Juris Grave (Bharganath)

Apzinātības un apzināto attiecību konsultants, holistisko meditatīvo prakšu trenneris. Ceļotājs, pasaules un savas apziņas izzinātājis. Praktiķis. Personālās pašizaugsmes apmācību programmu un kursu autors, transformatīvo grupu vadītājs.


Namaste!
Mani sauc Juris Grave /Bharganath/. Man ir 53 gadi, es esmu dzimis Latvijā.


Manas dzīves sociāli-aktīvā daļa pārsvarā bija saistīta ar radošumu, cilvēku psiholoģisko izpausmju dziļākiem cēloņiem, komunikāciju un mākslu. Man ir teātra un kinorežisora izglītība, maģistra grāds mākslas zinatnēs. Ilgus gadus es esmu producējis televīzijas autorraidījumus un vadījis producēšanas kompāniju.


Taču pārliecība par šīs dzīves nesalīdzināmi lielāko nozīmi un vērtību, nepārvaramas ilgas pēc dziļākas izpratnes par sevi, dzīvību, mīlestību un nāvi palīdzēja man izšķirties un atlaist visu, kas mani saistīja un ierobežoja. Realizējot savu nolūku, apziņas un esības izznāšanai es esmu veltījis pedējos vairāk nekā desmit gadus. Es esmu ceļojis un dzīvojis dažādās pasaules valstīs iepazīstot dažādas garīgās tradīcijas un apgūstot pasaules viedo skolu sakrālo zināšanu mantojumus, mācījos pie dažādiem skolotājiem, praktizēju un izzināju sevi retrītos un intensīvajās grupās. Vienu no nozīmīgakajām jomām manas apziņas un sirds atmodināšanā nospēlēja Tantra - brīnišķīgā savas esības un mīlestības zinātne. Tā man atvēra ceļu citām uztveres dimensijām un citiem dzīves mērogiem, dāvāja iespēju izbaudīt augstākos pārdzīvojumus praksēs un attiecībās ar manu partneri - Bhavani Prem. Mūsu atklāsmes bija (un turpina būt) tik spēcīgas un transformējošas, ka turpmākos gadus mūsu uzmanība bija veltīta šo mācību un prakšu dziļākai izpētei un praktizēšanai. Mēs iedziļinājāmies savā pieredzē, pētījām, kā tas stradā, mācījāmies to nodot citiem.


Jau piecus gadus mēs dalāmies ar šīm zināšanām - vadam kursus un intensīvās grupas dažādās valstīs - palīdzam cilvekiem atrast atbildes uz dzīves kvēlojošākiem jautājumiem, izprast dziļāko jēgu un harmoniju attiecībās vienam ar otru, sevi pašu un pasauli, rast iedvesmu un kļūt par savas dzīvēs meistariem.

Atsauksmes

“No kursa pirmajām nodarbībām man kļuva skaidrs tas, ko nespēju ieraudzīt savas dzīves 45 gados. Tai skaitā gan savu, gan sievas neapmierinātibas iemeslus ar to, kas starp mums notiek. Novēlu katram vīrietim pārkāpt pāri iekšējai nedrošībai. Izrādās, mēs gandrīz neko nezinām par to, kas ir patiesi vērtīgs."

Vladimirs, Krievija

“Es esmu mācijies pie daudziem skolotājiem un centies apgūt šo smalko tēmu no dažādām pusēm. Tavās nodarbībās mani fascinē mūsdienu cilvēka uztverei atbilstošā skaidra struktūra, kas ļauj izprast notiekošos procesus, precīzi uzstādīts virziens un pieejamība izpratnei. Atklāju priekš sevis fantastiskas tehnikas un sapratu, cik lielas man vēl ir iespējas augt."

Uday, Indija

Tuvākie pasākumi

integrētā vīrišķība.jpg

Integrētā vīrišķība

No 13.marta

Praktiskais pašizziņas un apmācības kurss.

22228610_2107209555972065_67017132622414

Shakti's Secrets

No 14.marta

Praktiskais apmācību kurss sievietēm.

Sazinies ar mums

This site was designed with the
.com
website builder. Create your website today.
Start Now