© 2019 Mīlestības Misterijas Skola

Mīlestības Mistērijas Skola

The very center of your Heart is where life begins.

The most beautiful place on Earth.

Rumi

 

Welcome to our School where you are to discover the deepest secret of the Universe – the real purpose and power of relationships between a Man and a Woman – the mystery of Love.

 

This is one of the most beautiful, most powerful and quickest (and at the same time – most dangerous ;)) ways of self-cognition and personal transformation – The Path which integrates sexuality, conscious partnership and spirituality.

 

The deepest knowledge and practical experience of this union have the ability to completely change your perception of yourself and bring you to an ecstatic state of being and deep intimacy with yourself, your beloved and all existence.

On our courses and intensive groups, we offer a specially designed process based on the world’wisest teachings (tantra, yoga, shamanic practices etc.) as well as on the modern science, therapeutic and self-regulation techniques.

 

You are also very much welcome to invite us to support you in your individual or relationship process though private sessions. We can provide support and deepest advice in different aspects, directions and levels, such as:

 

  •      Sexual and emotional deconditioning and trauma release;

  •      Art of intimacy and conscious relationships;

  •      Meditation practices for couples;

  •      Sacred sexuality;

  •      Tantra path for divine lovers.

Tuvākie pasākumi

10 Jul

Šakti noslēpumi

/praktiskais kurss sievietēm/

Rīga, Latvija

18

Jul

28 Sep

Mīlestība

/3-dienu izbraukuma gruppa/

Rīga, Latvija

 

 Juris Grave (Bharganath) & Bhavani 

 

Apzinātības un apzināto attiecību konsultanti, holistisko meditatīvo prakšu trenneri. Ceļotāji, pasaules un savas apziņas izzinātāji. Praktiķi. Personālās pašizaugsmes, apzinātības apmācību programmu un kursu autori, trenniņu un transformatīvo grupu vadītāji.

 

Apziņas un savas esības izznāšanai mēs esam veltījuši pedējos vairāk nekā desmit gadus. Mēs esam ceļojuši un dzīvojuši dažādās pasaules valstīs, iepazīstot dažādas garīgās tradīcijas un apgūstot pasaules viedo skolu sakrālo zināšanu mantojumu, mēs mācījāmies pie dažādiem skolotājiem, praktizējām un izzinājam sevi intensīvajās grupās un retrītos. Taču galveno lomu mūsu apziņas un sirds atmodināšanā nospēlēja Tantra – brīnišķīgā savas esības un mīlestības zinātne. Tā atvēra ceļu citām uztveres dimensijām un citiem dzīves mērogiem, dāvāja iespēju izbaudīt augstākos pārdzīvojumus praksēs un attiecībās vienam ar otru. Mūsu atklāsmes bija (un turpina būt) tik spēcīgas un transformējošas, ka turpmākos gadus mūsu uzmanība bija veltīta šo mācību un prakšu dziļākai izpētei un praktizēšanai. Mēs iedziļinājāmies savā pieredzē, pētījām, kā tas stradā, mācījāmies to nodot citiem.

Jau piecus gadus mēs dalāmies ar šīm zināšanām – vadam kursus un intensīvās grupas dažādās valstīs - palīdzam cilvēkiem atrast atbildes uz dzīves kvēlojošākiem jautājumiem, izprast dziļāko jēgu un harmoniju attiecībās vienam ar otru, sevi pašu un pasauli, rast iedvesmu un kļūt par savas dzīvēs meistariem.  

.

 
 

Mūsu kontakti:

Email: info @garavasara.com

Facebook: Mīlestības Misterijas Skola

Skype: Love Mystery School

Sazināties ar mums:

This site was designed with the
.com
website builder. Create your website today.
Start Now