© 2019 Mīlestības Misterijas Skola

Articles

Tuvas attiecības kā alķīmija

Dzīve kopā ar kādu, kuru mēs mīlam – ar visiem viņa priekiem un grūtībām – ir viens no pašiem labākajiem garīgās attīstības ceļiem. Bet īstena pamošanās notiek tikai tad, kad mēs esam gatavi satikties un strādāt ar visām mūsu rētām, bailēm un ilūzijām.

Tuvas attiecības kā garīgs pārbaudījums

Lasīt raksta 1.daļu. Lai precizētu programmēšanas nozīmi, izmantosim metaforu no budisma un hinduisma tradīcijām: attiecības kā nāves ieleja. Daudzās tradicionālajās Āzijas sabiedrībās nāves ieleja bija vieta, kur cilvēki nesa līķus, lai izbarotu maitu lijām un koijotiem. Tantras jogai tā bija ideālā treniņu vieta, jo tur dzīve krustojas ar nāvi un var izjust cilvēka pastāvēšanas drēgnumu.

Kas ir apzinātība?

Es daudzkart esmu sastapies ar vārdu “Apzinātība” bet neesmu gluži drošs, vai līdz galam izprotu tā nozīmi.

Aizliegtās durvis

Kad man bija trīspadsmit gadi, mamma manā atvilknē atrada erotiska rakstura kārtis. Es augu inteliģentā un draudzīgā ģimenē, tādēļ nekādi sodi nesekoja. Tēva kabinetā es saņēmu ļoti iecietīgus un nosvērtus paskaidrojumus manas rīcības nepārdomātībai.

Mīlestības mācība - Tantra

Leģendas vēsta, ka tantriķu saieti vienmēr ir bijuši slepeni - kādā norunātā vietā ieradās cilvēki, veica tantriskas prakses, meditēja, bet kad pabeidza, sakārtoja šo vietu tā,  lai nekas neliecinātu par neseno klātbūtni.

Skaistākā Visuma mīkla

Kopš gadsimtiem ilgi izpratne par attiecībām starp vīrieti un sievieti izaicina un jauc prātus filosofiem, domātājiem un zinātniekiem.

Please reload

Mūsu kontakti:

Email: info @garavasara.com

Facebook: Love Mystery School

Skype: Love Mystery School

Sazināties ar mums:

Lasītava

This site was designed with the
.com
website builder. Create your website today.
Start Now